Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . Tak jak w temacie . Zamierzam kupić jedną z tych replik ale nie wiem która będzie lepsza , ponieważ poza ,, większymi strzelankami '' chciałbym też się postrzelać z kolegami :D . I tu jest problem . Nie mieszkamy blisko siebie i jedynie jak możemy się spotkać to na rower :D i mam pewność że taka cyma się nie zmieści do plecaka a mp5 już raczej tak . Czy nie ma jakiegoś innego sposobu ,, transportu '' repliki ponieważ mp5 mi się niezbyt podoba . Zastanawiałem się jeszcze nad CM.011 , ponieważ ma składaną kolbę i może się zmieści . Co wy o tym sądzicie ? :D . Proszę o wyrozumiałość i nie pisaniu np. dorośnij i zrób sobie prawko ..

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Za małolata też jeździłem na strzelanki z kolegami z plecakiem na rowerze. G36c ze złożoną kolbą wchodziło mi do plecaka. W tamtych czasach, a było to parę ładnych lat temu miałem do czynienia z cm.028, g608 i mp5k galaxy i brałbym g36c JG. Przeważa ergonomią i wyważeniem nad kałachem. Jakością wykonania wg mnie również. Co do CM.011 się nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...