Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze lunety


Recommended Posts

Używany DOC, BLOG, ewentualnie polowanie na jakąś myśliwską, ale budżet musiałby być trochę większy. Moim zdaniem z tym budżetem nie warto pakować się w nową optykę, bo narobi więcej szkody niż przyniesie pożytku.

Choć to tylko moja opinia, a jak widać nie każdy się z nią zgadza i pewnie na podstawie swoich doświadczeń. No nie masz wyjścia, musisz (albo i nie musisz, bo możesz zrobić też po swojemu :) ) komuś zaufać i przekonać się o słuszności decyzji na własnej skórze.

Link to post
Share on other sites

Poznań duże miasto,musi tam być możliwość poparzenia przez różne lunety.Wybierz co Ci pasuje sprawdź cenę i już.Pamiętaj o tym że ma być na asg nie musi być specjalnie wytrzymała na kopnięcia ale też żeby się nie rozlatywala w rękach. Szukaj w komisach.Na forach wiatrowkowych.

PS.Moja chinka wspaniała przestała się regulować w poziomienaszczescie tylko obudowa pokrętła się poluzowala.wkrecilem śrubkę robaczkową i hula

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

(...) to słyszałem kilka dobrych opinii o szkiełkach firmy Point Precision, ale nigdy nie miałem tego w rękach, tym bardziej przez nie nie patrzyłem, więc nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

 

Potwierdzam, posiadam POINT PRECISION 3-12x42 AO. Kupiłem 2 lata temu, sporo katowałem na wiatrówce, która delikatnie mówiąc, nie pała przyjaźnią do optyk :) Teraz zamontowałem ją na AEGu i wszystko fajnie bangla.

 

Bardzo dobre światło i obraz, wytrzymała. Pieniądze stosunkowo niewielkie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...