Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MiKorn

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,874 profile views
 1. Pasują komory do M249, ale po delikatnym spiłowaniu (powiększeniu) okna przez które kulki dostają się do komory. Bullgear to chyba jedyna opcja jeśli chce się mieć flat hopa - dystanser jak w klasycznej komorze HU, a nie pionowy trzpień jak w M249. Chwyty pistoletowe M4/M16 pasują.
 2. Konstrukcja kamizelki zbyt dużo opcji nie zostawia, moim zdaniem masz 2 rozsądne opcje (która dla Ciebie lepsza będziesz musiał już sprawdzić sam: 1) radio do prawego cargo, antena puszczona na szelkę połączona z radiem przez kabel robiący za przedłużkę 2) standardowy pouch na radio na panelu molle po lewej stronie, PTT na szelkę, antena krótka lub długa giętka po szelce na plecach, lub zaczepiona o camelbak / plecak.
 3. Cześć, czy spotkał się ktoś kiedyś z patentem dorobienia czerwonego filtra do czołówki kątowej (w tym przpyapdki Skilhunt H03)? Będę wdzieczny za opis / link, generalnie wszystko, co naprowadzi mnie na jakiś trop.
 4. Używam pasa CQB od Red River i bardzo chwalę sobie tą konstrukcję. Testowałem go jako pas 1, jak i drugiej linii i w obu przypadkach sprawdza mi się naprawdę dobrze. Brakuje w nim co prawda przelotek pod szelki, ale w przypadku używania jako pas 1 linii rozwiązałem ten problem robiąc pętle z paracordu zaczepione o pas wewnętrzny, kiedy używam jako pas 2 linii nie korzystam z szelek, bo zwyczajnie nie ma potrzeby.
 5. Jeśli szukasz butów całorocznych to od lat jest jedna sprawdzona droga - skóra licowa (najlepiej jeśli z jednego płata skóry) i impregnacja tłuszczowa. Taki but oddycha lepiej niż membrana przy zachowaniu dobrej ochrony przed wilgocią z zewnątrz i jest nieporównywalnie łatwiejszy w konserwacji niż nubuk czy zamsz. Warto obejrzeć ofertę takich firm jak Meindl (np. Borneo) , Lowa, Hanzel czy AKU (np. Tribute), to są buty zaprojektowane do pokonywania sporych odległości w różnym terenie, a niekoniecznie do wchodzenia do pomieszczeń razem z drzwiami czy otwierania BWP, więc do tematów airsoftowych
 6. Dla mnie robił pas SMB i ładownice na magazynki 7.62 - krótko mówiąc świetna robota, polecam!
 7. To może wąski pas? Wszelakie kopie Ronina, pas składa się z pasa wewnętrznego, który przeplatasz przez szlufki spodni, a na niego nakładasz właściwy pas z systemem pals (są 2 rzędy pals o połowie wysokości). Pas o gabarytach niewiele większych niż rigger's belt, a jest możliwość montażu ładownic. Na nie obładowany i lekki pas jak znalazł. :) Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Może jestem nie na bieżąco, ale z tego co kojarzę, to TRU-SPEC nie robił nic na kontrakcie dla Wuja Sama. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Ja też bym się dorzucił. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 10. No to popisałem głupoty...Wybaczcie, w rękach miałem kilka sztuk i wszystkie miały w środku dokładnie to samo. Czarna głowica Ultimate do CA14 jest w miarę powszechnie dostępna, całkiem niedawno widziałem ją nawet w jakimś polskim sklepie, a do tuningu wystarcza w zupełności.
 11. Łoża z ostrej szukaj na allegro, czasem da się trafić w rozsądnej cenie, w razie czego zostaje jeszcze ebay, ale to już sporo zachodu. Co do samej przeróbki - nie jest to operacja specjalnie trudna, ale za to czasochłonna. Najtrudniejsze jest zrobienie otworu pod silnik, bo trzeba wiercić pod kątem, a chwyt jest węższy niż w replice. Koszyk silnika ma ok. 30mm średnicy, a chwyt ok. 35-37mm (dokładnie już nie pamiętam). Ja wierciłem go wierłem łopatowym o średnicy 25mm, a później poszerzałem otwór dremelem.
 12. W moim przypadku lufa nawet znacznie cofnięta nie poprawia rezultatów, kulki dalej nie przechodzą przez kołnierz. "Z płuca" przepchnąć ich się nie da, a jakimś popychadłem czuć opór. Edit. Dodam, że dzieje się tak na lufie promyka, w stockowej taki problem nie występuje.
 13. Tym razem zabrzmi to jeszcze mniej optymistycznie, bo jak na razie sobie nie poradziłem. Zastanawiam się czy zmieniać komorę, czy może spróbować jeszcze z jakimiś innymi gumkami.
 14. Ja na komorze PW mam dokładnie takie same objawy, zarówno na zielonej G&G, jak i czarnej Ultimate.
×
×
 • Create New...