Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AUG A2 Czasem pluje czasem strzela


Recommended Posts

Kupiłem w tym tygodniu magi do AUGa na 70, czy 80 kulek, noname'y, pewnie Battleaxe i nie polecam serdecznie. O ile Wcześniej replika strzelała naprawdę dobrze (440FPS, lufa Promyka), tak na tych magach zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Kulki raz latały dobrze, raz w kosmos, raz w prawo, a raz w lewo, dodatkowo często kulka był "wypluwana" z lufy na 10m... Poza tym, bez dopchnięcia maga ręką, oczywiście nie podawały, bo jakoś krzywo w gnieździe siedzą. Na stockowym hicapie wszystko działa jak należy, a replika strzela ślicznie prosto i daleko. Może u Ciebie jest to samo? Jak włożysz kulkę ręcznie, bez magazynka i będzie strzelało normalnie, to możliwe, że to magazynki, jeśli nie, to jakieś problemy z poprawnym ułożeniem dyszy względem komory na przykład. Na Twoim miejscu sprawdziłbym, czy sprężyna dobrze dopycha komorę do GB, rozłożył i poprawnie złożył komorę hopka, sprawdził gumkę, czy z kołnierzem wszystko w porządku, czy się nie podwinął itp. A na końcu przestrzelał na wielu różnych magach. Jak to nie pomoże, to nie wiem :P

Link to post
Share on other sites

Hmm, nie zwróciłem uwagi na magi a też mam low capy od battleaxe i nie zwróciłem na to uwagi, tyle że zaczęło się to dziać jakiś tydzień temu. I gumkę tez sprawdzałem a raczej wymontowalem i wmątowałem. Hmm widzę ze tobie to samo co mi, czli czasem wypluwa czasem strzela krzywo.... dziękuję wam obu za pomoc :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Sprawdź również pracę dyszy.

Skoro zaczęło się to dziać nagle, gdy nie wymieniałeś ani gumki ani magazynka, możliwe że uszkodziła się listwa popychacza.

Spróbuj wepchnąć dyszę palcem, sprawdź czy powraca prawidłowo, albo zaobserwuj pracę dyszy przy strzale.

Link to post
Share on other sites

W takim razie tutaj leży problem

Jeśli dysza nie pracuje poprawnie to sprawdź czy ma pewno dobrze jest zamocowania w listwie popychacza, czy sama listwa na pewno nie jest uszkodzona oraz czy sprężyna nie spadła

Możesz wrzucić zdjęcia GB?

Edited by mowe22
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...