Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , mam na imię Daniel mam 24 lata . Chciał bym zacząć przygodę z asg. Niestety żaden z moich znajomych się tym nie interesuje, wiec do was drodzy koledzy i koleżanki kieruję swoją prośbę o pomoc.

Szukam karabinku , czytałem sporo i owo, firmy , nie chińskie itp... ale jak na mój świeży umysł nie wchłaniam wiedzy ;( mam na wydanie koło 1000zl na sam karabinek może być używany nie przeszkadza mi to a nawet lepiej , przynajmniej wiem ze sprawdzony :icon_smile: chciałbym żeby był w klimatach m4 :icon_smile: Pozdrawiam

Edited by mmaxiorr
Link to post
Share on other sites

Siema

 

Używanych nie kupuj. To, że są używane nie oznacza, że są sprawdzone tylko wyeksploatowane. Prawie zawsze są zużyte i trzeba przy nich majstrować. Nie ogarniesz tego będąc nowicjuszem.

 

Za 1k kupisz już przyzwoitą eMkę. Możesz kupić jedną z najtańszych opcji czyli Specna Arms (mają również droższe repliki, ale te emki są uznawane za dolną granicę dobrych emek) lub wydać wszystko na G&G. Generalnie większość replik za tą cenę będzie działać dobrze/bardzo dobrze, różnią się bebechami, wyglądem i innymi szczegółami których od razu nie zobaczysz.

 

Pozdro

Klon

Link to post
Share on other sites

Nie, przy nówce na ogół wszystko jest tak jak powinno być. Kupując specne zostanie ci max stówka w portfelu, a kupując G&G będziesz mógł trochę dopłacić.

Możesz po prostu wyszukać tych firm w sklepie i wybierać:

 

http://gunfire.pl/search.php?filter_new=&filter_price=850-1300&filter_instock=&filter_text=

http://gunfire.pl/search.php?filter_price=900-&filter_bestseller=&filter_promotion=&filter_instock=&filter_text=

 

Niestety nie powiem ci który jest lepszy od drugiego bo aż tak się na nich nie znam.

Link to post
Share on other sites

Witam :) co do używek to zależy o jakich mówimy :) sam jestem posiadaczem używanej emki z stajni G&P :) i nic się złego w niej nie dzieje :) wiadomo , jeśli mowa o używanych specnach to zgodzę się by nie kupować . Jakiś czas temu kupiłem też emke pod cqb też GP po oznaczeniach jest to rocznik 06-08 i działa :) chciałbym specne po tylu latach zobaczyć działającą :D KWA stare też nie są do zatyrania podobno . Wiadomo ,że pewnie są zdolni ludzie do tego :) Najlepsza opcja to poszukać w swoim województwie kogoś kto może chce sprzedać coś . Ja wychodzę z założenia ,że jeśli coś kupić to kupić firmowe , bo i tak z czasem ktoś kto łapie bakcyla zmienia bebechy i wsadza tam sporo złotówek i z owej specny zostaje wydmuszka :)

Link to post
Share on other sites

Polecanie nowym używanych replik to średni pomysł. Duża część sprzedających nie wie co sprzedaje (bo replikę umie używać, a nie serwisować), a część jest nieuczciwa... Mało kto robi przegląd przed sprzedażą. Tak na prawdę kupując używaną, kupujesz kota w worku. Doświadczeni gracze (zwłaszcza serwisujący samodzielnie) wiedzą na co zwracać uwagę i jak zminimalizować ryzyko złego zakupu. Wiedzą co można łatwo naprawić, a czego naprawiać się nie opłaci. Jeśli jesteś nowy, i chcesz zacząć przygodę z airsoftem od gry, a nie nauki podstaw mechaniki, to nie kupuj używki. Kup nową replikę, z gwarancją. Przez rok będziesz miał spokój, i w tym czasie prawdopodobnie zaczniesz ogarniać co i jak.

 

Przy Twoim budżecie, zainteresowałbym się tym: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&%20products_id=2355

albo dowolną inną emko od Evolution Airsoft. Podana przeze mnie w linku jest nieznacznie podkręcona względem wersji podstawowej. Pół roku (tak samo jak wersja podstawowa, czyli o mniejszej prędkości wylotowej) bez problemu powinna podziałać bez serwisu, a jak w tym czasie coś się będzie działo, to odsyłasz na gwarancję i masz z głowy.

Link to post
Share on other sites

Polecanie nowym używanych replik to średni pomysł. Duża część sprzedających nie wie co sprzedaje (bo replikę umie używać, a nie serwisować), a część jest nieuczciwa... Mało kto robi przegląd przed sprzedażą. Tak na prawdę kupując używaną, kupujesz kota w worku. Doświadczeni gracze (zwłaszcza serwisujący samodzielnie) wiedzą na co zwracać uwagę i jak zminimalizować ryzyko złego zakupu. Wiedzą co można łatwo naprawić, a czego naprawiać się nie opłaci. Jeśli jesteś nowy, i chcesz zacząć przygodę z airsoftem od gry, a nie nauki podstaw mechaniki, to nie kupuj używki. Kup nową replikę, z gwarancją. Przez rok będziesz miał spokój, i w tym czasie prawdopodobnie zaczniesz ogarniać co i jak.

 

Przy Twoim budżecie, zainteresowałbym się tym: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&%20products_id=2355

albo dowolną inną emko od Evolution Airsoft. Podana przeze mnie w linku jest nieznacznie podkręcona względem wersji podstawowej. Pół roku (tak samo jak wersja podstawowa, czyli o mniejszej prędkości wylotowej) bez problemu powinna podziałać bez serwisu, a jak w tym czasie coś się będzie działo, to odsyłasz na gwarancję i masz z głowy.

Wszystko kolorowo, tylko że z twgo co wodze w nowych brak jest akumulatorków i ładowarek jak w tej co wysłałeś

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że nowa replika nie markowa też wymaga ingerencji. Najczęściej gumka, lufa, okablowanie, batka. I do tego wychodzą jeszcze fabryczne mankamenty. Mało jest tematów na forum, że coś nie działa i potem większość pisze, żeby wysłać na gwarancję jak replika nowa a i tak potem nie działa.

 

Używana, zależy od kogo się kupi. U mnie w teamie, a jest 13 osób a drugie tyle się przewinęło przez te lata, tylko dwie osoby kupiły nòwki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...