Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dopasowanie lufy precyzyjnej


Recommended Posts

Witam

 

Chcę założyc lufe precyzyjna do mojej repliki KWA SR10. Wybrałem dwie długości lufy:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=3474&name=LayLax_-_Prometheus_-_Lufa_Precyzyjna_6.03_-_550mm_-_M16,_AUG_+

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2988&name=LayLax_-_Prometheus_-_Lufa_precyzyjna_6.03_-_590mm_-_PSG-1

 

 

Chcę też żeby lufa była chowana w tłumiku dzwięku. Czy obie te lufy będą kompatybilne z moją replika???

Link to post
Share on other sites

O ile nie robisz snajperki/karabinu wyborowego to nie ma sensu. Wpływ długości lufy na celność w AEG jest marginalny, niektórzy nawet woleli mieć krótsze lufy w VSR niż biegać z wiosłem. Nie mówię tutaj o nowych a o ludziach którzy lepiej znali swoje VSR niż mieszkanie ;) Tłumik nawet markowy z dobrym gwintem na replice z czasem się obluzuje lub po prostu coś nie wytrzyma.

Link to post
Share on other sites

Normalnie napisałbym nie bo lufy do VSR trochę się różnią ale tutaj sklep pisze że wymaga komory od PDI która akceptuje gumki AEG? Wygląda na to że pasuje ale 100% pewności nie mam. Lufa będzie za długa o dokładnie 8 mm co powinno być niezauważalne bo przykryje ją tłumik płomienia.

Link to post
Share on other sites

Lambert, nie wiem o co chodzi, rozwiń proszę. Nigdy nie piszę jakbym pozjadał wszystkie rozumy, tylko staram się pomóc. Za każdym razem jak jestem czegoś niepewny, zaznaczam to wyraźnie w poście. Ta lufa ze specshopu to dziwny przypadek bo jest opisana jako do VSR chociaż w formie takiej jak na zdjęciu nie będzie do niej pasować. Jednocześnie ma pasować do Type 89 od TM i komory PDI pod gumki AEG. Wniosek jest jeden - lufa standardu TM do AEGów. Autor może ją zamontować w KWA.

Link to post
Share on other sites

Bieraj promyka lub pdi o ile znajdziesz. Co do tych lepszych prec luf licz się z tym, że będziesz musiał kupować tylko te najlepsze jakościowo kulki. W dziale snajperskim bardzo dużo osób za niedzielną robótkę bierze sobie wybieranie trefnych kulek z 2 kg paczki kulek, tylko po to aby uniknąć zacinki/rys na lufie. To chyba tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...