Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum i od tygodnia zacząłem sie bawić w ASG byłem ze znajomymi na 3 grach ale na pożyczonej giwerze, mam mundur, maskę okulary wiec teraz bym chcił kupic giwere. Myślałem nad G36 firmy UMREX, albo jakiś karabinek M4, bym chciał sie wyrobić do 400-500 zł oczywiscie myśle o używanej. Co wybrać ?

Link to post
Share on other sites

Przy używce odradzałbym zakup na odległość bez przestrzelania.

Z drugiej strony w używce różne części mogą być powymieniane więc doradzanie jednej czy drugiej jest bez sensu bo dwa takie same modele mogą mieć różne podzespoły.

Kolejna sprawa to sposób eksploatacji i zużycie przez poprzednich właścicieli. Ja bym szukał wiec od zaufanego znajomego mojego znajomego.

Jesli obcy to brałbym używkę"full Stock" sprawdził czy była rozkręcana. Potem robisz modyfikacje pod siebie.

Moim zdaniem dobrą M-ke nawet używaną za 500 będzie ciężko.

Konieczne tu jest określenie definicji "DOBRA M-KA"- kazdy ma swoją.

 

Link to post
Share on other sites

karabinek G 36 wiem ze nie był rozbierany, był używany miesiąc i tez przeze mnie, poniewaz miałem go pożyczonego od kuzyn drugi dzien po kupnie a on, kupił nówkę i mi pożyczył i teraz zastanawiam sie czy od niego go wziąć. Jest jeszcze gwarancja na 12 miesięcy, wystrzelone z niego może było 3 k kulek.

Link to post
Share on other sites
karabinek G 36 wiem ze nie był rozbierany, był używany miesiąc i tez przeze mnie, poniewaz miałem go pożyczonego od kuzyn drugi dzien po kupnie a on, kupił nówkę i mi pożyczył i teraz zastanawiam sie czy od niego go wziąć. Jest jeszcze gwarancja na 12 miesięcy, wystrzelone z niego może było 3 k kulek.

Jesli wiec użytkujesz to sam wiesz najlepiej czy warto wziąć ta Gięte. A Krwawy przez brak dyplomacji chyba jeszcze lepiej niż ja wyjaśnił Ci co z M-ka za 500.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...