Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

gwoli ścisłości - to co pokazałes to 5-io komorowa ładownica na magazynki 20 nabojowe(w airsofcie jedynie hi-cap 190 od TM imituje ten magazynek)...

na 30 nabojowe magi czyli standardowego lowcapa są 3 komorowe ładownice - też nie do dostania od ręki w tym kraju :)

 

generalnie polecam ci jeszcze coś takiego, przewineło się na allegro ze 2 razy:

mag_bag_main.jpg

i ne było jakoś super drogie :)

z doświadczenia ci powiem że idealnie w roli torby na magazynki się sprawdza polski chlebak na maskę p-gaz, odpowiednia wysokość, ma docelowo przegrodę jedną a można sobie zrobić ich więcej żeby sie magi o siebie nie obijały itp :)

 

teoretycznie jeszcze możesz się zastanowić nad brytyjską ładownica(nie pamiętam dokładnie rocznika) - taką co nosili 2 sztuki na szelkach po obu stronach i pasowały do niej magazynki od stena.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64596758

któe jak widzisz nie są jakoś strasznie różne od łądownic amerykańskich jednokomorowych na 3 magi

us_gear_smg_main.jpgus_gear_smg_rear.jpg

Link to post
Share on other sites
Niestety opinie osób, które u nich zamawiają są jednoznaczne - jeśli coś zamówisz to czekasz i czekasz

 

Mam kumpla co co chwile cos od nich bierze i nigdy nie narzekal, czesto bral od reki. Ale on jest z grupy rekonstrukcyjnej (PSZ i nie tylko), moze to dlatego (bo z grupy wielu od nich bierze z Hero) ;)

 

 

EDIT: Pytalem sie kumpla(tego z tej grupy) o ta ladownice i powiedzial ze moze to zalatwic za 250zl, ale nie wiem czy z pasem.

Link to post
Share on other sites

niestety dałem sie zrobić w jajo przez szycie,friko.pl i kolo mi zrobił ładownicę na 2 magi z jakiejś świecącej pseudocordury i to jeszcze rozmiaru nie wyczaił bo sie nie domykała z magami w środku i musiałem napa dobijać dodatkowego na paseczku. a cały ten zestaw noszę w chlebaku na maske p-gaz polskim przymocowanym do pasa tak że mi się majta na udzie z lewej strony, tyle to pomaga ze magazynki nie majtają się po całym zasobniku :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...