Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zbid co do munduru francuskiego w CCE to skoro ja dostałe na siebie (186/112/92) czy też Catch (też bywalec tego forum a chłop raczej konkretnych rozmiarów) to ty nie powinieneś mieć problemu. Trzeba tylko poszukać. Na Allegro można trafić.

 

Polski mundur jest dobry, wiele osób go stosuje, ja też mam spodnie od niego i kamizelkę, jednak latem nie jest już taki dobry, jest mi w nim za ciepło.

 

Co do kamizelki w polskim kamuflażu to możesz je zakupić u nas w Warszawie w firmie Janysport na Marymonckiej (teren AWF'u) , albo wybrać jedną z dostępnych na http://www.miwo-military.com/ .

 

Niemieckich mundurów poszukaj na http://www.rangershop.pl/ . Też są w miare tani.

Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny chylę czoła dzikki (już mnie zaczyna od tego w krzyżu łupać - starość) :lol:

Twoje rady są nieocenione - juz się prawie zdecydowałem na BW flecktarn'a - jest do tego sporo oporządzenia i dodatków a ceny (za demobil) są spoko - miodzio, jedynie czapeczka polowa mi się ni cholery nie podoba i muszę poszukac czego innego. :|

Oblookałem nasze forum i trochę mnie zastanowił fakt, że niewiele osób przyznaje się do BW Flecktarn - zastanawiam sie dlaczego? Nie chciałbym wyskoczyć w tym jak "Filip z konopii" (nawet jeśli miałyby to być konopie indyjskie) :wink:

Może ktoś się podzieli wrażeniami z użytkowania tego odzienia. (Znalazłem temat "Flecktarn, wasze opinie na ten temat" http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=1282...light=flecktarn - ale poza dwoma pierwszymi wypowiedziami reszta wątku została poświęcona wdziękom tylnej części ciała Maryny). :evil:

Chciałbym poznać rzeczową opinię na temat tego munduru - jakie są "zady i walety" - jak zwykle będę mocno "dzwięczny"

Link to post
Share on other sites

Jeśli przyjedziesz w sobotę to prawdopodobnie zobaczysz kilka osób w mundurze BW. Jest to dość dobrze sprawujący się w naszych warunkach leśnych kamuflaż. Obecnie jego dużą zaletą jest też cena, która czy to na Allegro czy na Rangershop.pl jest dość niska. Można też doszukać się oporządzenia w tym kamuflażu.

Osobiście sam nie nosiłem tego typu kamuflażu, ale z obserwacji wydaje się dobrze działać.

Link to post
Share on other sites
O taaaaak nomex... tylko taka kominiara kosztyje tyle co 2 Dpm'y z demobilu  w rip stopie :D:D:D

 

Ale przynajmniej nie stopi Ci sie na twarzy w razie kontaktu z ogniem :lol: . A tak na poważnie, to jest to najrozsądniejszy zakup, choć są też tańsze robione z materiału nylonowego, jednak trzeba poszukać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...