Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyna ris w desert eaglu UHC ??


Guest kubov

Recommended Posts

Weszlem w posiadanie krotkiej szyny RIS z g36c firmy double eagle (od teko badziewia za 3 dychy :) mo ona ok.3cm i zastanawiam sie czy by jej nie przymocowac do desert eagla UHC pod lufa i zamontowac na niej laser

Jesi wogule da sie ja przymocowac to jak klej|tasma bo sruby odpadaja nie bede w nim wiercil :P

Link to post
Share on other sites

Obawiam się że śruby to najlepsze rozwiązani. Nic nieda ci takiej stabilności jak śruby, i mocne przykręcenie.

 

Klej? Jak chcesz... przykleisz krzywo i laser bedzie źle wykalibrowany, pozatym klej to słabe trzymanie, pozatym jeżeli będziesz chciał się kiedyś pozbyć tej szyny to zostaną brzydkie ślady po kleju, a przy wierceniu - poprostu 2 nieduze dziurki.

 

Taśma? Wszyscy wiemy że izolka jest nieśmiertelna ale w tym wypadku to zapewnia ci 0% stabilności wytrzymałości itp ogolnie - sux ;P.

 

PS: Naprawde polecam wiercenie, wczoraj podczepiałem RISa pod przedniego gripa w mp5. 2 dziurki śrubki podkładki elegancko - wszystko stabilne nie majta się i ogolnie gites 8)

Link to post
Share on other sites

Hmmm dziwne podejście… :?

Jeśli laser chcesz zamontować „bez inwazyjnie” to wykorzystaj górną „szynę/frez” w jaka DE posiada standardowo.

Skoro jednak godzisz się na klejenie, które na pewno pozostawi trwały, niemożliwy(lub trudny) do usunięcia ślad to nie widzę problemu w wymieceniu 2 otworów pod śruby. W razie gdybyś się rozmyślił zaszpachlować 2 małe otworki będzie nawet łatwiej niż szlifować „wżery” po kleju.

 

Wybór należy do Ciebie…

 

Edit: PeePee był szybszy :)

Link to post
Share on other sites

Ano ma taki jakby frez nad lufą, czyli można powiedzieć że szynę. Montowałem na tym lunetkę od wiatrówki z montażem na 11 mm ot tak dla sprawdzenia i trzymała sie dobrze. Idąc tym tropem każdy laser/kolimator/lunetka z montażem na +/- 11 mm powinien pasować.

 

wygląda to tak:

de_3.jpg

44er_6zoll_10zoll_dot.jpg

 

A bez wiercenia, klejenia itp. można jeszcze tak:

2.jpg

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

...niezupełnie. Zwróć uwagę które części są odpowiedzialne za przeładowanie(szyna jest parę centymetrów z przodu w stosunku do elementu za który sę ciągnie). Fotki powinny pomóc:

de357_03.jpg

new_d_eagle_50ae_gb_03.jpg

 

Ja mówiąc o poręczności miałem bardziej na myśli schowanie pistoletu do kabury, szybkie dobywanie itp. Jako broń główna jest raczej ok.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Deserta w ogóle nie polecam jako broni gównej lepiej jako mocna broń boczna.

Problem desert eagle polega na tym, że ten pieprz... magazynek wypada gdy sie choć troszeczke poruszy guzik magazynka.

Kupić kabure (airsoftguns - 45 zł) i nosić jako broń boczną bez kolimatorów i innych dupereli :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...