Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki na co2?


Recommended Posts

Minął czas edycji postu - dlatego nie możesz go edytować.

Natomiast co do pistoletu. Czy to ma być Twoja pierwsza i jak na razie jedyna replika? Jeśli tak to z dobrego serca radzę odpuścić pistolet i kupić elektryczną replikę broni długiej. Pistolety mają:

- małe magazynki - AEG Cie zje,

- słabe osiągi w porównaniu z AEG - AEG Cie zje.

W dodatku gaziaki są problematyczne finansowo - drogie części, dużo mniej serwisantów, gaz kosztuje, a zimą lubi uciec.

Ps. Fpsy nie są wyznacznikiem jakości.

Link to post
Share on other sites

Co to znaczy "AEG Cię zje"

Tak planuje kupić gazówkę żeby sobie tak czasem sporadycznie postrzelać na ogródku, nie szukam wiatrówek ani innych tylko właśnie taki pistolet. Dlatego potrzebuje pomocy przy wyborze i ewentualnie czy któryś by się nadał z wymienionych.

Dzięki z góry za odpowiedź.

 

p.s. jeżeli jest coś innego w dostępnej cenie z broni właśnie tej krótkiej jestem otwarty na propozycję.

Link to post
Share on other sites

"AEG Cie zje" oznacza, że koleś z AEGiem (repliką elektryczną) wciągnie Ciebie nosem i nawet tego nie poczuje. Po prostu miałbyś małe szanse z nim - on ma zazwyczaj ponad sto kulek w magu, Ty do 20, zasięg i celność też jest na korzyść elektryka. No, ale skoro Ty chcesz tylko do ogródka to Ciebie to nie dotyczy.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie planujesz biegać z nim i bawić się jak na aesgeja przystało, to możesz brać 1911 od KWC. Świetna jakościowo klamka i jest napędzana CO2. Minusem są drogie magi, ale mimo to polecam.

 

powiedz mi, z tych co wybierałem wyżej nada się coś? niby te 450fps robi za lepsza jakość wystrzału.

Link to post
Share on other sites

Do okazjonalnego postrzelania to masz duży wybór pistoletów a nawet rewolwerów na CO2 od KWC i KJW. Niekoniecznie są to wyłącznie wersje 6mm ASG, są też takie na śrut. Droższym rozwiązaniem są oczywiście pistolety Tokyo Marui ale tam chyba nie ma nic na co2.

Poluj na okazje i przeceny tych pierwszych jeśli chcesz co2. Ja kupiłem tak siga p226 na co2 i jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza, że był sporo taniej niż normalnie można go było kupić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

Kiedyś były też dostępne naboje 8g co2, mam ich cały słoik, oczywiście wyczerpanych.

 

Co do replik, to my za Ciebie nie podejmiemy decyzji. Kupujesz na własną odpowiedzialność. Bierzesz tego, który Ci się bardziej podoba i tyle, wszystkie są bez blow backa i z tej samej firmy, czyli mają podobne podzespoły i żywotność.

Nie wszystkie repliki były przez każdego testowane na tyle długo by bez obaw coś konkretnego polecić.

Czego jeszcze kolego od nas oczekujesz?

To Twój wybór a nie nasz, zaś hobby to wydatki więc albo akceptujesz tego konsekwencje albo wahaj się dalej w nieskończoność.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...