Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Szukam kabury do CM122 - bezskutecznie.

Kolor - Multicam/Coyote/Czarna (w ostateczności)

 

Jak wiadomo replika od Cymy jest większa od oryginału i nie mogę za cholerę znaleźć pasującej kabury, która byłaby dobrej jakości. Zna ktoś jakiś model (podlinkuje)?

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem taką:

http://allegro.pl/8f...6208064075.html

 

Jak przyjdzie mi w poniedziałek to zobaczę co i jak i napiszę :icon_smile:

 

Na Taiwangun są tego typu kabury z różnych kamuflażach w cenie chyba 29 zł :icon_smile:

 

Edit:

 

Oto i to w multicamie:

http://www.taiwangun...lticamo-8fields

 

Co do jakości to wypowiem się jak dostanę, ale mam chesta z 8 filelds i w sumie jakośc wg mnie ok (zeszyte ok, nic się nie pruje itd.).

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Kabura przyszła i jestem mile zaskoczony (posiada bardzo dokładną regulację rozmiaru a także paska od góry, który przytrzymuje).

Jakość wykonania wygląda dosyć obiecująco (jest sztywna, zapięcia się trzymają i wchodzą ciasno).

Wygląda to tak:

 

a401c4c32927c6a3med.jpg

 

a9d073ec278fdd32med.jpg

 

bc7b74024626e82amed.jpg

 

433ffe3fd8720180med.jpg

 

708584e3ac384ea7med.jpg

 

 

Do ładownicy na magazynek da się wepchnąć (ciężko bo ciężko, ale wchodzą) 2 magazynki do cm 122/cm030. Także fajnie :icon_smile: Jakość zdjęć nie powala (telefon), ale starałem się pokazać najważniejsze rzeczy zaraz po otwarciu paczki :icon_wink:

 

Dzięki molle trzyma sie to nawet wąskiego paska dosyć dobrze (ja pokombinuję, żeby to do chesta przypiąć i jeśli będzie niewygodnie to trochę obniżyć).

 

Pozdrawiam

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Spoko - trzeba sobie pomagać. Mi to tez kolega na forum tutaj polecił tylko w innym temacie (o cm 122).

 

Naprawdę to wygląda nadspodziewanie dobrze jak na cenę 30 zł :icon_biggrin: Wszystko na rzepach (można regulować) także czy ta klamka, czy może kiedyś inna: mniejsza/większa pewnie się dopasuje :icon_biggrin:

Ja dopiero boczniaka kupiłem i jeszcze nie używam, ale uważam zakup kabury za dobry :icon_biggrin: Pozdrawiam

 

Ja mam RK02 i agm 003 i mieszczą się w CQB. Jeszcze się w to nie bawiłem, ale muszę spróbować :icon_biggrin:

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odświeżam, mam jeszcze w użytkowaniu od jakiegoś czasu MK23 socom i w tę kaburę też da się go wpasować (kabura jest rozpinana i klejona na rzep) czy to samego bez tłumika czy nawet z dokręconym tłumiekiem :icon_biggrin: Wisi to co prawda takie długie przy pasku, ale daje się kucnąć i podkraść mając przy tym socoma przy nodze :icon_wink: Polecam kaburę (w sumie jako uniwersalną - w tym także do większych replik pistoletów).

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...