Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Foton

Użytkownik
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Promocja - 20% na szynę montażową do cymki na TG - może ktoś się skusi :) A ja mam jeden tłumik od MK 23 USP Socom wolny i myślę czy tłumika jeszcze nie założyć. Wybebeszyć to z tego kawałka lufy co jest w środku, wstawić kawałki pianki do rur i zakręcić do cm 700 przez jakąś przejściówkę. Ciekawe czy to coś da poza wyglądem?
 2. Ja mam jeszcze lufę stockową to korzystam z nich ;) Spoko ;)
 3. Ja mam te standardowe co były w replice. Odległości to nie znam - muszę zmierzyć. Ale jak replika do mnie przyszła to lufa wewnętrzna latała w środku pomimo tych stabilizatorów. Jak rozkręciłem i składałem to próbowałem te stabilizatory wcisnąć trochę na lufę - tj. przesunąć je do przodu lufy. Lufa zewnętrzna ma kształt stożka - przy komorze jest większa średnica, a na wylocie mniejsza. Jak za mocno wcisnąłem stabilizatory to nie mogłem tego zmontować. Ale po małej poprawce złożyło się to fajnie - tak pasownie weszło bez użycia dużej siły i lufa wewnętrzna po skręceniu przestała latać. Przy wkładaniu pomagałem sobie na wylocie lufy jakimś wkrętakiem oklejonym taśmą papierową/izolacją do przewodów czy szmatką, żeby lufy nie zarysować, a trafić w otwór w pierścieniu. W pierścieniu zamykającym lufę zewnętrzną jest zagłębienie, że lufa wewnętrzna wchodzi i po złożeniu jest dociskana/podpierana na samej końcówce.
 4. No spoko, nie ma problemu. Możesz odezwać się do tego kolegi (https://wmasg.com/pl/profile/h34d5h0t). Polecam go, bo mam TDC od niego założone. Działa to fajnie. Może zamiast samemu rzezbić, albo kleić te ramiona od komory to coś gotowego zapodać ( to co mam to wydruk z drukarki 3d) :)
 5. No ja przy 100 fps mniej do Ciebie (mam około 520) patrzyłem na kulki 0,36 i 0,4 na próbę. Przy zrobionym TDC to 0,36 są wyraznie za lekkie - niby hop na zero, a kulka szybuje w górę wyraznie. Podobnie choć trochę mniej mam na 0,4, ale różnica w 0,4, a 0,45 mam taką, że zasięg w miarę podobny (może kilka metrów krócej na 0,45), ale tor lotu i stabilność kulki 0,45 w locie o wiele lepsza. Dlatego jak dla mnie optymalnie zostaje 0,45 raczej (nie miałem 0,43 żeby porównać). Może to, że tak kręci przez flathop, bo mam zrobiony i z hopkiem na zero nawet mogę śrubkę od TDC wykręcić i tak poprostu mam. Może to także przez lufę, bo mam stock tylko. Dlatego sypię 0,45 :D Myślę, że pewnie dla Ciebie 0,43 -0,45 będzie optymalne. Za dużo to Ci kulek nie zostaje - jeszcze 0,48, albo 0,5, ale białych znowu nie ma i się zaczyna lipa (myślę tutaj o BLS). Mam też 0,45 BLS więc w wolnej chwili zobaczę jak leci 0,45 specna, a 0,45 BLS. Kulki jak chcesz testować to albo od kogoś pożyczyć kto ma, albo dobrym wyjściem jest kupić na Deltashop woreczki po 100 szt i można sobie porównać co i jak, bez kupowania po 1000 szt na próbę.
 6. OO to pewnie skorzystam! W sumie kolegę z postu wyżej mogę polecić. Jeśli to działa tak jak myślę to będzie grubo. Z częsci do Mk23 jak i cm700 jestem mega zadowolony! Pozdrawiam
 7. Ja zrobiłem testy na 0,45 specna. Lata to w miarę dobrze = przeważnie choć nie zawsze udaje się trafić w tarczę wielkości 500x500 mm (subiektywny punkt widzenia, bo nie miałem kulek tej samej wagi, żeby porównać). Zmierzony zasięg skuteczny do 80 m (na tyle kulki dolatują do tarczy) z dalszej odległości czasem udaje się trafić lecz delikatnie trzeba lobować = spadają pod tarczą. Chcę jeszcze pozmieniać coś w replice i sprawdzić czy się coś zmieni. Kupiłem też lepsze kulki czyli 0,45 BLS oraz zestaw tuningowy alu do cm 700 z TG z aluminiową prowadnicą spręzyny z łożyskiem, tłokiem alu i sprężyną na 575 fps. Z zestawu wykorzystam sprężynę i prowadnicę z łożyskiem (jakoś nie do końca wierzę w ten super aluminiowy tłok, bo boję się że to cylinder mi porysuje). Celuję w te 570 - 580 fps i poprawienie zasięgu skutecznego o 10-15 m więcej (czyli w granicach 90-95 m). Zobaczę czy uda się to zrobić. Na razie wszystkie inne bebechy stockowe zostają.
 8. O no to będzie zmiana kulek. Dolecowo planuję BLS, ale na razie chciałem jakieś trochę tańsze i wyszło jak zwykle, gdy snajper oszczędza :D No tak to jest. Dziękuję za informację.
 9. Zmienię trochę pytanie - gdzie znalezć sztuczne liście? może ktoś wie?
 10. Przepraszam, że post pod postem, ale nie ma mozliwości edycji już. No wreszcie i ja poskładałem snajpę z pomocą Airsoftology. Setup jaki jest w tej chwili to wszystko oprócz gumki i dystansera stockowe, dystanser Maple Leaf Omega plus żółta gumka Maple Leaf Macaron 60 stopni. W replice wymieniłem także ślizgi na tworzywne od Airsoftology, a także ramię hop-up też na tworzywne od niego. Oczywiście lufa nawiercona i nagwintowana pod TDC i fajnie się dystanser w oknie lufy pojawia. Uszczelnione teflonem, przesmarowane i na chrono pokazuje w granicach 510-520 fps i się trzyma w tych granicach (co mnie zadowala biorąc pod uwagę, że cylinder, dysza, tłok, sprężyna i prowadnica sprężyny to stock). A jak będzie z celnością tego to się okaże (niby stockowo lufa ma 6,03). Przy okazji serdeczne podziekowania dla kolegi Airsoftology za dobry kontakt sms/facebook, porady i miłą współpracę zarówno przy cm.700 jak też i klamce mk 23. W niedzielę spróbuję przestrzelać na początek w ruch pójdą kulki 0,45 specna, a pózniej zobaczymy czy nie zmienią się na BLS (na razie mam tego calutką paczkę). No i okaże się jak to lata. Dziękuję także wszystkim udzielającym się w temacie, bo dzięki waszym postom i radom można było się zorientować co warto zrobić i w jaki sposób. Pozdrawiam i życzę udanych trafień!
 11. Hejka, pora odkopać trochę temat maskowania. A co powiesz na temat maskowania jak np. ten kolega: ?? https://www.youtube.com/user/kickingmustang
 12. Dzięki za rady :) Do mnie powoli docierają części: gumka Maple Leaf, dystanser Maple Leaf, ślizgi cylindra oraz ramię hop up pod TDC. Jak poskładam i przetestuję - napiszę jak to strzela.
 13. No i ja także skusiłem się na tą replikę. Mam wersję olive na razie w stocku: plan jest taki, żeby zmienić gumkę i dystanser, zrobić TDC i cieszyć się z osiągów. Na razie sprawdziłem to na chrono - 505-520 fps w stocku. Zestawu tuningowego na razie nie kupowałem. Zobaczymy jak się będzie to sprawować - na razie robi wrażenie dosyć solidnego :) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy cm.700 :)
 14. Dzięki. Mi też się pomysł z rurką podoba. Spróbuję sobie to zrobić. Ja też mam 2 stti socom - jeden w trakcie przeróbek do lasu i drugi czasem używany w cqb - na razie stock :). Czy mam gdzieś wyciek gazu W tym do lasu też mam 260 mm lufę i ciekawi mnie czemu nie mogę 350-360 fps przekroczyć - czy mam gdzieś wyciek gazu? Muszę posprawdzać, może gdzieś na gumce albo na dyszy puszcza. Właśnie kupiłem żółtego autobota 60 i wymienię jeszcze gumkę.
×
×
 • Create New...