Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drink system 2.5L z rangershop.pl


Recommended Posts

Ja wiem, że nie powinienem, ale nie mogę się powstrzymać od komentarza.

Zawsze mi się wydawało, że o sklepie dobrze świadczy, jak ludzie, którzy w nim pracują wiedzą co sprzedają.

"Drink system" ? Co to ma być - wlewamy wódkę, sok pomidorowy, wsypujemy pieprz i wychodzi nam drink ?

Kolejny ich wytwór po "kropka camo".

 

Ogólnie to zapewne typowy plecak z pęcherzem camel'a w środku, w wewnętrznej kieszeni.

Link to post
Share on other sites

Podobne plecaczki z wkładem do picia (bo Camelbak to nazwa zastrzeżona jakby nie było) są do nabycia we wrocławskim V2 Militaria za jedyne 90zł, więc ponad połowę taniej. Nie są to jakiejś super wysokiej klasy materiały, ale działa.

Kumpel miał taki na tygodniowym szkoleniu, a sam używa go jeszcze na browarki i do jazdy na rowerze i bardzo sobie chwali.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nabyłem jakiś czas temu "drink system" we flectarnie i powiem tak

teraz bym kupił dowony oryginalny i obszył.

Dlaczego ?

- musiałem juz uszczelnić jedno złacze worek - rurka :(

- ustnik nie posiada zabezpieczenie on/off :(

- wg mnie warstwa termoizolacyjna w "plecaku" powinna być lepszej jakości tzn powinna dłużej czymac temp wewnątrz - ale to tylko moje zdanie

Link to post
Share on other sites

Jeśli informacje podane przez Johana są prawdziwe (a na ile go poznałem, za samo takie stwierdzenie należy mi się klaps w dziąsło), to ten wkład jest zwykłym wkładem rowerowym w plecaczku.

 

Ja dostałem takowy rowerowy wkład od Pierwszego za zasługi (koszt 29 PLN - szarpnął się) i obszyłem sobie sam, dodając karimatę jako izolację i przystosowując do swojego oporządzenia. Oliwkowa cordura, karimata i trzymadła odpowiednie, plus pokrywka. Całość - 50 złotych max, plus robocizna własna.

 

Złącze worek - rurka się mi też raczyło było rozszczelnić, ale to dlatego, że się odkręciło.

 

Generalnie myślę właśnie nad tym, żeby faktycznie umiało teraz samo robić drinki. Dzikki mnie natchnął.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Teraz już wiem przepłaciłem :(

Zgadza sie jest to zwykły plecaczek.

Zbiornik na wode lata w nim luźno nie jest nigdzie mocowany.

Co gorsza aby wlać wode trzeba:

- rozpiąć placaczek,

- lekko/mocno/całkowicie wysunać worek,

- odkręcić wlew,

- nalać wody,

- wepchnąć woreczek do plecaka,

- zamknąć plecaczek.

 

Acha jeszcze jedno rurka wychodzi górą plecka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...