Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W takiej cenie nic nie znajdziesz, a po kupnie tej repliki, szybko zechcesz zmienić ją na cokolwiek innego. Nie będę Ci pisał byś uzbierał na coś lepszego. Tak samo nie polecę żadnej innej repliki, bo to jedyne AK w takiej cenie, a nawet innych replik mało. Jednak wydaje mi się, że lepszym wyjściem od cymy.022 będzie kupno shotguna, AGM 003. Niższa cena i lepsze osiągi zrekompensują brak możliwości strzelania ogniem ciągłym i z taką strzelbą, będziesz mógł uzbierać na coś na lepszym poziomie bez smucenia się o wyrzucone pieniądze.

Edited by Aracz
Link to post
Share on other sites

ale mi chodzi taki podstawowy dla początkujących mój kolega ma tego kałacha co linka dałem służy mu już 8 miesięcy cały czas go ulepsza kupił nową baterie i magazynek.

on mi go polecił mówi że jak dla początkujących jest spoko. cena nie jest za duża ale zawsze coś 150fps.

Link to post
Share on other sites

No właśnie, 150 fps gdy nawet przeciętne pistolety mają w okolicach 300. Na karabinek to najlepiej w okolicach przynajmniej 350fps (chociaż większość osób na 400-450), bo 150 to za mała moc, by dobrze strzelać.

A to M4 co podałeś to jeszcze większa tragedia, bo jest sprężynowe, więc i tak musisz naciągać co strzał. Już wygodniej strzelbą, która mimo komfortu da lepsze wyniki. Tu nie ma co mówić, co się woli, tylko trzeba wybrać coś swoich możliwości.

Ostatecznie, jeśli spotykasz się tylko w gronie osób mających podobne repliki, to tak źle Ci z tym nie będzie. Jednak gdy jest ktoś, kto ma replikę o wyższych osiągach, to dużo mocniejszym przeciwnikiem będziesz ze strzelbą, niż takim karabinkiem.

Jeszcze polecam taki poradnik: http://wmasg.pl/pl/a...les/show/232920 (chociaż niektóre ceny już nie są aktualne)

Edited by Aracz
Link to post
Share on other sites
ale mi chodzi taki podstawowy dla początkujących mój kolega ma tego kałacha co linka dałem służy mu już 8 miesięcy cały czas go ulepsza kupił nową baterie i magazynek.

on mi go polecił mówi że jak dla początkujących jest spoko. cena nie jest za duża ale zawsze coś 150fps.

Litości.... Jeśli AK to cyma 028 to absolutne minimum. Tu żadne czary nie pomogą.Replikę z twojego linku to można by kupić dziecku na komunię do postrzelania w ogrodzie.

 

 

Sent from iPhone

Link to post
Share on other sites

http://www.taniemilitaria.pl/pl,ak-47-cm028-cyma,3,5,6,7,68.html to jest najtańsza replika elektrycznego kałacha na jaką warto spojrzeć.

Najtańsza replika dla początkującego aesgeja to http://www.taniemilitaria.pl/pl,shotgun-mossberg-500-mp003-agm,3,5,43,46,5628.html potem będziesz mógł ją sobie wykorzystać do CQB albo jako pożyczaka/replikę awaryjną. Na inne rzeczy NIE WARTO PATRZEĆ bo to kasa wyrzucona w błoto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...