Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chwyt przedni do AK typ. MOE/ZHUKOV- gdzie kupić?


Recommended Posts

Nie bardzo im się chce. Przechodziłem tę "ścieżkę" w czerwcu i mnie olali (akurat chodziło mi o konkretny kolor którego nie ma w ofercie żaden sklep - "nie ma i nie wiemy kiedy będzie").

 

Aha jeszcze jest:

http://www.brownells-deutschland.de/epages/Deutschland.sf/de_DE/?ObjectID=29688&ViewAction=ViewFaceted&FacetValue_CategoryID=29688&CurrencyID=EUR&CurrencyID=EUR&FacetRange_ListPrice=&FacetRange_ListPrice=&FacetValue_PreDefString_de_634465846=AK-47

w sumie może i nawet taniej wyjdzie niż z Polskiego (VAT-u nie zapłacisz bo to "Unia" :))

Link to post
Share on other sites

Mi części do palnego ściągał milcon i besthunters bez żadnego problemu i to nie tylko kolby/okładziny ale spusty i inne dość istotne elementy BP.

E, no to albo Ty miałeś szczęście, albo ja pecha, bo akurat pisałem do obu i obie firmy nie wykazały zainteresowania :)

Sprowadzi - magazynki AK magpula idzie ściągnąć bez problemu przez pośrednika, a 12 dolców w porównaniu do 100 PLN za magazynek to różnica :icon_smile:

To zależy gdzie ten "pośrednik" mieszka :) w niektórych stanach nie kupisz maga większego niż 10 rd.

Link to post
Share on other sites

E, no to albo Ty miałeś szczęście, albo ja pecha, bo akurat pisałem do obu i obie firmy nie wykazały zainteresowania :)

 

Kwestia tego, że kupuje u nich większość części/pierdół do palnych od kilku lat. Pare klamek też przez nich ściągaliśmy. Może kwestia wartości zamówienia?

Z drugiej strony świeżo upieczeni posiadacze pozwolenia też u nich brali części/pukawki na zamówienie i nie pamiętam by mieli problemy.

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Cóż, czyli Jakbym zamawiał to i tak wartość zamówienia wyniesie z 50% ceny mojej repliki, więc chyba sobie odpuszczę narazie.

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Niemniej jednak dzięki za omówienie sprawy

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Tak, to może być przyczyna: wolumen zamówienia :) Olali mnie bo pytałem o przedmioty wartości "tylko" ok. 400 PLN. Rozumiem, że model biznesu polskiego handlarza bronią zakłada olewanie takich zamówień? :)

Jest to jeden z możliwych scenariuszy. Taki kraj. Ja ściągałem też "niezadużymi" wolumenami - Pmagi do AK i kolbe MOE, wartość około 200 za MOE i 5x100 za Pmagi. Innym razem ściągałem 2 sztuki CTR czyli około 600zł ale znowu zdażyło się ściągać 3 pistolety i 2 karabinki na raz choć głównie to te "niewielkie" zamówienia. Drobnica typu żerdzie do Glock'a, spusty, sprężynki też nie było problemu.

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...