Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.50A- wymiana gripa.


Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość (po uzyskaniu odpowiedzi może zostać usunięty, no chyba że się przeda :) )

Krótka piłka, chciałbym mieć klasycznego akacza z kolbą a'la tantal. Problem w tym że cm.050 są dość ciężko dostępne na rynku wtórnym, w przeciwieństwie do cm.050A- stąd moje pytanie, czy ktoś z mających doświadczenie z cm.050A mógłby mi napisać jak wyglądałaby kwestia wymiany gripa na klasycznego, drewnianego? (Dolna część nie powinna stanowić problemu, jest po prostu inna, moje wątpliwości budzi natomiast szyna RIS zamontowana na całej rurze gazowej) - Czy możliwy jest ręczny demontaż szyny tak aby replika nie ucierpiała na estetyce, czy na wymianę musi iść cała lufa? A może istnieje sposób na zamontowanie kolby tego typu np. w cm.048? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Łoże dolne dopasujesz od ostrego AKM. Cena w zależności od stanu to 15-45~zł. Aby zamontować klasyczną nakładkę rury gazowej tutaj będziesz musiał wymienić całą rurę gazową. W starej musisz odkręcić obejmy trzymające ją do lufy i zdjąć samą rurę, W jej miejsce montujesz klasyczną rurę gazową. - Od palnego też podejdzie, najwyżej trochę popracujesz pilnikiem i będziesz miał komplet. Całość wyniesie cię od 50 do 100zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...