Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

0wn

Użytkownik
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7,585 profile views
 1. Są dostępne na zbrojowni.
 2. 0wn

  SR5-A5 [STTi/SRC]

  Jeszcze wiem, że pasują kolby od TW5 bo sam taką montowałem do swojej src.
 3. TAK. Chyba, że chcesz koniecznie mieć hk416 i bawić się w specjalsa :D
 4. Zbrojownia robi czasem na nie promocję i są po 750zł.
 5. A ja bym poczekał. Po co później żałować. A specn i tak ci wszystkich nie wykupią ;) .
 6. Mówisz o śrubach wkręconych w komorę zamkową czy o śrubie która znajduje się pod diopterem? Jeśli o tej drugiej to jest wklejona na locktite. Trzeba podgrzać i dopiero odkręcać.
 7. Nie ma żadnych zdjęć, żadnego filmu, nic nie ma. Poszkodowany pomija to, że jak twierdzi replika ma korpus tańszy o 400-500zł, szkielet gearboxa wart jakieś 350zł został zastąpiony szkieletem vfc który jest wart złotych ~35. Jestem ciekaw ile wytrzyma przy 440fps i rofie 24rps. Kibicuje mu z całego serca. Karabin był igła ale miał nieosiowy gearbox? To skąd wzięły się te wyniki pomierzone na gb krytaca i jakie wyniki ma obecnie karabin na poskładanym gb vfc? Jest założony temat sporny a nie ma żadnych dowodów na poparcie słów kupującego.
 8. Porównując dwa sklepy takie jak Taiwangun który jest zdecydowanie mniejszym sklepem niż gunfire i z pewnością nie ma takich rabatów jak GF obserwuję, że: TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...ka-JG0450A.html Różnica w cenie : 134,62zł na korzyść TG. TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...inu-JG1938.html Różnica w cenie : 81,52zł na korzyść TG TG: http://www.taiwangun...&campaign-id=19 GF: https://gunfire.pl/p...u-BI-5281M.html Różnica w cenie : 113,77zł na korzyść TG TG: http://www.taiwangun...&am
 9. 0wn

  mp5 gsg

  Na moje oko to cyma 049
 10. Świeżutkie konto: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/795552 W ogłoszeniu z granatnikiem to zdjęcie jest tak zrobione, że widać 2 wytłoczkę od takiego samego granatnika. Te granatniki to prawdziwa rzadkość a tutaj kolega ma 2? sztuki i konto świeżutkie...................... http://wmasg.pl/pl/consignment/show/795482
 11. Zdania tego typu sugerują aby nie zgłaszać sprawy na policję bo i tak to nic nie da. Nie pisz czegoś takiego bo nieświadomie pomagasz oszustom.
 12. 0wn

  H&K G3

  Musiałem to kiedyś zrobić :P Wszystko na częściach CA. Dolne łoże od ar 15 oryginał.
 13. Bawiąc się chwilę w programie graficznym wyszło mi ok 13,5mm ale jeśli ktoś ma taką szynę to prosiłbym o dokładny wynik :)
 14. To jest kopia Cyma/beta project. Nie ma tam obsady łoża. Ale w cymie jest zrobiona bruzda normalnie pod obsadę łoża więc możliwe że w GFG też jest, nie sądzę aby robili specjalnie lufę zewnętrzną inną niż do 104/105. Wystarczy wtedy kupić używkę obsady i już założysz zenita. Ja z kolei mam inne pytanie odnośnie szyny b9 i b9m. Jakby ktoś nie wiedział to wygląda to tak: Chciałbym się dowiedzieć o ile mm podchodzi wyżej ta przedłużona szyna w stosunku do szyny dolnej na łożu.
 15. Bardzo dziękuję za odpowiedź, Jakby ktoś miał taką kolbę na sprzedaż to zapraszam na pm.
×
×
 • Create New...