Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COMBAT POKER 2 by BLACKOPS GROUP POLAND / 8.10-9.10.2016 / k. Sochaczewa


Recommended Posts

Czas zagrać w Pokera... Ale aby do niego zasiąść trzeba zdobyć karty. Nie będzie lekko... Będzie pot, łzy, ale również radość i satysfakcja z uczestnictwa. Poprzeczka idzie w górę, a zwycięzca zgarnia pulę. COMBAT POKER 2 zagwarantuje Wam to wszystko.

 

Organizator: BLACKOPS GROUP POLAND

Data: 08102016-09102016

Lokalizacja: Lasy Młodzieszyńskie: 34UDC 45684 96743

Czas operacyjny: 24h

Ilość uczestników: 150 graczy

Raport od agenta terenowego nr 1207

Klauzula: Tajny

 

Agent terenowy uprzejmie donosi że z 8 na 9 października 2016 roku planowane są (nie wiadomo czy do końca legalne) manewry terenowe. Lokalizacja na danym etapie w fazie przygotowawczej. W grę podobno wchodzą dwie lokalizacje w centralnej Polsce nie dalej jak 70 km. od stolicy.

 

ZARYS GRY

Na terenie o powierzchni ok. 4 km2 rozmieszczona jest losowo talia 52 kart. Każda karta będzie wyposażona w małe światło led’owe lub lightstick. Punkty wejścia na teren gry zostaną przyporządkowane drużynom losowo bezpośrednio przed grą. Dnia 08.10.2016r od godz. 10:00 czasu lokalnego zostaną wprowadzone w teren grupy zadaniowe liczące od 4 do 8 osób. Ich celem jest zebranie jak największej ilości kart z których na zakończenie gry ułożą najwyższy układ w Pokerze. Po części militarnej nastąpi odprawa a następnie dowódcy grup zadaniowych lub osoby przez nich wyznaczone zasiądą do stołu i... zagrają w POKERA kartami które udało im się zdobyć. Zwycięzcą Combat Pokera zostanie grupa, która będzie w posiadaniu najwyższego seta wg zasad Pokera sportowego. Hierarchia od najwyższego układu do najniższego: Poker Królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie Pary, Para, Wysoka Karta O ile samo zebranie kart z powszechnie znanych lokalizacji dla większości ekip nie powinno być większym problemem to utrzymanie do końca rozgrywki która nastąpi po 24 h od momentu rozpoczęcia gry już problemem na pewno będzie. Bardzo ważną informacją jest fakt iż grupy są dla siebie konkurencyjne!

 

WAŻNE

COMBAT POKER 2 charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką gry i licznymi zwrotami akcji. Poszczególne ekipy w trakcie gry w zależności od stanu posiadanych kart będą atakować inne ekipy celem zabrania im kart lub będą unikać walki w przypadku posiadania "mocnego układu pokerowego", który mogą oczywiście zaraz stracić albo może się okazać na koniec gry że nie był aż taki mocny. Combat Poker 2 jest grą wymagającą od graczy doskonałych umiejętności organizowania zasadzek i ataków (celem wyeliminowania konkurencyjnych ekip i zabrania im kart), umiejętności unikania walki i obrony (co jest opłacalne w przypadku posiadania "mocnego układu pokerowego"). Podczas gry Combat Poker 2 praktycznie każda z ekip zarówno będzie wielokrotnie atakować jak i będzie wielokrotnie atakowana. Celowo ograniczyliśmy teren do 4 km2 żeby utrzymać wysoką dynamikę gry. Po trafieniu gracz musi przejść 2-godzinną kwarantannę potwierdzoną wejściem i wyjściem z TOC-u. Szczegółowe zasady gry i tabela setów zostaną podane w najbliższym czasie jak również będzie wisiała podczas gry w sztabie. Naj prawdopodobnie w centralnej części terenu będzie zainstalowany offgame’owy TOC wyposażony w dużej mocy radio UHF/VHF ze stacjonarnym masztem antenowym. Tam będzie również darmowa kawa, herbata i garkuchnia do dyspozycji graczy. Regulamin gry zostanie podany w dalszej fazie. Na dalszym etapie zamieścimy formularz zgłoszeniowy.

 

Cena za ten bal wynosi 60 zł.

 

 

ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ WEJDŹ W PONIŻSZY LINK

https://docs.google....pLeqNg/viewform

 

Pytania prosimy kierować na maila maciej.robak@gmail.com lub dzwońcie pod numer 666-666-607 (ROBAL), 502-502-468 (BELTUS)

 

HOAH!

BLACKOPS GROUP POLAND

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...