Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MICH + OCC-Dial?


Recommended Posts

Cześć, czy zawieszenie OCC-Dial da się zamontować do (replik) hełmów MICH? Pasuje? Otwory się zgrywają?

 

Próbował ktoś tak kombinować?

 

Czy zawieszenia OCC-Dial, które kupuje się osobno, różnią się czymś od tych montowanych w kaskach FAST?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Korekty otworów, czyli powiększenia? Na czym to "za dużo zabawy" polega?

 

Jaką kopię zawieszenia OPS-CORE'owego do ACH masz na myśli? Link?

 

Akurat jeśli o gąbki/poduszki chodzi, to te z kopii FAST-ów mi się nie podobają, te styropianowe klocuszki niezbyt dobre wrażenie robią. Kumpel ma kopię FAST-a z OCC-Dial, wymienił fabryczne pseudopoduszki na takie mięciutkie od micha, przymierzałem, bardzo wygodne się wydaje

 

Wszelkie porady, propozycje i sugestie mile widziane, cały czas szukam kasku/hełmu i kombinuję

Link to post
Share on other sites

Aaa, ten H-Nape. Tańsze Fasty od FMA takie mają. Takie dobre to zawieszenie? Stabilne? Dużo lepsze od zwykłego michowego? Pytam, bo przymierzałem parę michów i kręciłem nosem, że trochę mi się na głowie ruszają, za to fasty z pokrętłem wspominam miło.

 

Kupię gdzieś osobno ten H-Nape, czy mam brać taniego fasta i z niego przekładać? Czy to zawieszenie h-nape będzie bez przeróbek pasować do skorupy jakiejś cięższej kopii micha?

 

Podobają mi się michy (niektóre przynajmniej) ze względu na te twarde, grube, solidne czerepy.

Link to post
Share on other sites

Zbaczamy trochę z tematu, ale nie widzę tu wątku "hełmy MICH - temat ogólny", zresztą właśnie dlatego założyłem ten.

 

Co sądzicie o iksowatym zawieszeniu do hełmu LWH? http://allegro.pl/zawieszenie-do-helmu-usmc-lwh-chin-strap-coyote-i6529576791.html

 

Zwróciłem na nie uwagę, ponieważ ostatnio miałem do czynienia z FAST-em od FMA z serii CFH, które mają michowe poduszki i kopię tego właśnie zawieszenia. Zadziwiająco niezła stabilność.

 

H-nape wciąż najlepszy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...