Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konwersja magazynka M4, HK - WE z open bolt na close bolt


Recommended Posts

witam wszystkich forumowiczów oraz potencjalnych autorów odpowiedzi w szczególności - mam następujący temat :

 

zestawy do konwersji magazynków (jak w temacie) z systemu close bolt (CB) na open bolt (OB) w związku z wprowadzeniem i upowszechnieniem się systemu OB są raczej dostępne

 

teoretycznie przynajmniej - na stronie WE :

 

http://www.weairsoft.com/open-bolt-m4-magazine-conversion-kit.html

 

w swoim czasie jak wchodził system OB były też w polskich sklepach :

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=9713

 

natrafiłem na archiwalnych stronach kapri na zestaw w drugą stronę z OB na CB :

 

(oczywiście niedostępny)

http://archiwum.asg.com.pl/Konwersja_Close_Bolt_do_magazynkow_M4_GGCO2_WE,p,5924.php

 

a w związku z tym mam następujące pytania i prośby :

 

1. czy ktoś z Was wie lub kupował ostatnio tego rodzaju zestaw ( konwersja maga z OB na CB ) ?

 

2. czy w ogóle takie zestawy były produkowane ?

- mam dużą wątpliwość co do poprawności tego opisu na Capri

 

3. jak sobie poradzić - może macie jakiś patent - z taką konwersją - bo magów w systemie CB jest jak na lekarstwo , wszyscy je kiszą w szufladach , a z kolei OB są w miarę dostępne ( cena to inna rzecz )

 

4. a może macie takie magi w systemie CB ( wystawiłem ogłoszenie w komisie że kupię ale jak na razie odzew znikomy )

 

serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczny za każdą informację

Link to post
Share on other sites

SZKODA żeśmy się nie spiknęli

 

a gdzie lub jak zgromadziłeś tyle szczęk z odzysku czy kupiłeś ?

 

na razie nie tracę nadziei choć wiem że trochę to zajmie czasu

 

gdzieś ten towar musi być cała nadzieja w tym że np. magi od WE nie grzeszyły szczelnością

 

pytanie tylko jak dotrzeć do targetu moich potencjalnych klientów - gdybyś coś słyszał proszę wspomóż krajana informacją

 

dziękuję za odp

Link to post
Share on other sites

Roos, a może taki układ : może masz jeszcze namiary do tego gościa co od ciebie kupił szczęki , może od niego bym albo odkupił szczęki przynajmniej część albo w ogóle magi w systemie close bolt ?

 

Kurde już zdesperowany jestem , choć jeszcze się nie poddaję jeden magazynek na GG (CB) upolowałem :)

 

pozdrowienia serdeczne , m/p

Link to post
Share on other sites

Roos, a może taki układ : może masz jeszcze namiary do tego gościa co od ciebie kupił szczęki , może od niego bym albo odkupił szczęki przynajmniej część albo w ogóle magi w systemie close bolt ?

 

Kurde już zdesperowany jestem , choć jeszcze się nie poddaję jeden magazynek na GG (CB) upolowałem :icon_smile:

 

pozdrowienia serdeczne , m/p

 

sprawdze czy nie mam gdzies 1-2 szczęk do CB i dam znać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...