Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB01, MB03, AW 308, a może coś innego?


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Byłem już na kilku strzelankach, znajomi pokazali mi co i jak, miałem okazję grać kilka razy MB03 jednego z nich, grało mi się bardzo przyjemnie. Lubię klimaty snajperstwa, cierpliwego czekania na "ofiarę" :D więc całkiem przyjemnie było. Właściciel mówił, że włożył do niej lufę precyzyjną, zestaw tuningowy z taiwnguna, oraz lepszy zespół spustowy.

Zachęciło mnie to bardzo, bo chcę kupić sobie replikę, a z tamtej strzelało się fajnie, a koszty też niewielkie, nawet z tym jego tuningiem. Czytałem temat oficjalny o MB-01, oficjalnego nie znalazłem o MB-03, a w poszczególnych tematach opinie są bardzo podzielone.

Nie oczekuję ogromnych osiągów repliki w takim budżecie, a nie mam wystarczającej wiedzy, by podjąć decyzję, której nie będę żałował. Która z replik, takich jak WELL MB-01, MB-03, AW 308 firmy ASG, lub jakichś innych, najbardziej mnie zadowoli na początek, oraz będzie możliwa do przyszłego, progresywnego ulepszania? Szczególne chodzi mi o dostępność części, ulepszeń itp. Dzięki za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...