Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 045A (AKS-74U) - Chwyt przedni z wpustem na dłoń


Recommended Posts

Witam Panowie i Panie!

Po raz kolejny zwracam się do was z prośbą o radę lub pomoc.

Otóż od wielu miesięcy zastanawiam się nad zewnętrznymi zmianami w mojej replice.

Mam zaplanowane ich kilka, mianowicie dodanie jaskółczego ogona wraz RIS pod otwarty kolimator, tłumik PBS-4 (służący również zakryciu przedłużonej lufy) i najważniejsze, zmiany przedniego chwytu na wygodniejszy.

Tutaj w oko wpadł mi chwyt drewniany podobny do tego z ELMSU marki E&L. Miałem to ustrojstwo w rękach i wiem że to jest to. Replikę trzyma się niezwykle wygodnie i intuicyjnie.

Tu niestety nastaje mi problem. Nie mogę nigdzie znaleźć owego chwytu.

Nie pomogli mi panowie w Gunfire oraz Taiwangun.

Oficjalnie E&L nie sprzedaje tych okładzin osobno, a ja mam zbyt kaprawą rękę do stolarki by zająć się tym osobiście.

Google też milczy: żaden polski sklep nie posiada czegoś podobnego w swym asortymencie.

 

Czułbym się niezwykle zobowiązany, gdybyście udzielili mi rad wobec tego problemu. Może któryś z was ma owe okładziny kurzące się na półce? Chętnie odkupię, grosza (w miarę rozsądnego) nie poskąpię.

 

Z poważaniem

Sarecik

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, pewien użytnik forum osobiście robił coś takiego. Jest gdzieś nawet taki temat. I o ile się nie mylę, dużo za to nie życzył. Chyba gdzieś w granicach 100-150 złotych. Akurat to wiem z prywatnych rozmów, bo sam ów chwyt pragnąłem. :D Tematu nie mogę znaleźć. :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...