Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kukunamuniu

Użytkownik
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potrzebuję zawór ładowania do magazynka na GG, widzieliście je gdzieś?
 2. No to zależy od sztuki, bo u mnie na starym zatrzasku w ogóle bez piłowania nie dało się większości magazynków włożyć wcale...
 3. U mnie podają dobrze, ale mam zatrzask starego typu spiłowany, więc trzeba dobijać przy zapinaniu i siedzą jak kamień.
 4. Czy do HK416C (ta z kolbą drucianą) będzie pasować zwykła emkowa prowadnica i kolba?
 5. Po dłuższym okresie leżenia w szafie (tak z pół roku) moja pompka pluje na 15 metrów. Wcześniej na tych samych kulkach niosło co najmniej dwa razy dalej. Problem nie występuje, gdy załaduję do shellsa tylko jedną kulkę - wtedy ta jedna leci pięknie. Macie jakieś teorie? Czemu się przyjrzeć w pierwszej kolejności po rozebraniu repliki?
 6. Lufa wewnętrzna pewnie jest taka sama w długiej i krótkiej (model 350 z tej serii tak ma), więc brałbym krótszą.
 7. Powracam z tematem. Bursztynowy wizjer też się poddaje. Małe pęknięcia (znacznie mniejsze niz to na zdjęciach wyżej, ale jednak są) powstały na szczycie noska oraz po bokach, tam gdzie szkło "zaczepia się" do ramki. Reklamacja została zgłoszona do dystrybutora za pośrednictwem sprzedawcy i przyszła od dystrybutora taka odpowiedź: Okulary dostały parę razy w lesie. Mam jeszcze jeden wizjer przezroczysty (zamówiłem sobie nowy kiedyś) i przyciemniany z zestawu, więc pewnie poużywam okularów, póki i te dwa nie zaczną pękać. Jestem trochę zaskoczony, bo to nie moja pierwsza
 8. Pytanie może głupie, ale nigdy do tej pory nie nosiłem pasoszelek ani pasa. Na jakiej wysokości nosić pas PLCE z Comfort padem, żeby był stabilny, wygodny, a równocześnie nie ciążył zbytnio szelkom na plecy? Ma się opierać na biodrach całkiem? Czy oparcie go na biodrach jest możliwe jak ma się troszkę brzuszka? ^^ Chciałbym spróbować tak, żeby mieć bo bokach ładownice na magazynki, trochę dalej utility pouche albo haversack na zrzut, a nad samym tyłkiem pusto, bo do szelek zamierzam doczepić Cameblack Omega, który jest dość długi. Przy 170 cm wzrostu da się to dobrze dograć?
 9. A jaki masz RoF na tym 11.1? W moim wypadku stockowy silnik Specny kręcił tak wolno, że pewnie i 14.8 by nie było w stanie zniszczyć repliki.
 10. Kupiłem sobie dla jaj CM350L, ale to dramatycznie długa replika dla mnie ;) Początkowo chciałem tylko skrócić lufę zewnętrzną (wewnętrzna jest taka sama jak w CM350), ale kolba w zasadzie też jest dla mnie trochę przydługawa. Postanowiłem ją odpiłować i mieć pompkę bez kolby. Po chwili uznałem, że jak już będę tyle ciął, to fajnie by było jeszcze skrócić przód i mieć rasowego obrzyna, którego wrzucę na plecy. Czy ktoś z Was próbował skracać trishoty już w tym miejscu, gdzie jest łódka przeładowania? Skrócenie jej jest możliwe? Wrzucam obrazek poglądowy.
 11. SEALs z MP7, tak to tylko tu zostawię ;P
 12. Przecież on nie pisze o wymianie sprężyny w Wellu, tylko w razie kupna mocniejszej repliki. R4 ma 200 fps i GB AEPa.
 13. Moja Specna na 11.1V i stockowym silniku ma niższy rof niż mocniejsze o 120 fps KWA na 7.4, nie wiem jak tym miałbym zmielić GB :p Niestety z replikami tak jest, że to kapryśne rzeczy. Nie zakładałbym złej woli sprzedającego, może po prostu miałeś pecha.
 14. Moja żona nie ma siły naciągnąć AGMa, więc dzieciak raczej też sobie nie poradzi :p
 15. Wystąpił u Was luz na froncie? Jak to ustabilizować? Z innej beczki, wymiana silnika stockowego na dobrze już zmęczony silnik KWA/LMT (wyjęty z KWA, bo się grzał) daje około 30 kulek na sekundę przy 350 fps, 11.1V ;) Wróciłem do używania 7.4, na stocku nie miałem pewnie nawet połowy tego ROFa przy 11.1.
×
×
 • Create New...