Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Zebatka środkowa zachodzi na spust


Recommended Posts

Witam

 

Mam taki dosyć irytujący problem. O ile pu wyjęciu z pudełka RK-02 GB chodził dobrze, o tyle po samym wyjęciu GB, gdy zmieniłem przewody, okazało się że źle założyłem selektor, działał tylko single i blokada. Następnego dnia, poprawiłem selektor ale GB zaczął pracować jak wiertarka. Sklep powiedział że uznanie gwarancji jest jak ruletka, głównie dlatego że ruszyłem przewody. Potem urwał się styk spustu. Postanowiłem więc rozkręcić sam GB, pomagając sobie poradnikami, co w sumie mi się udało i wszystko złożyłem jak być powinno, z nadzieją że odpowiednie spasowanie od nowa naprawi problem. No i wymieniłem także styki spustu na SHSowe. Wszystko pięknie spasowane, zębatki sprawdzone, antireversal chodzi poprawnie. Skręciłem obudowę, wymieniłem przewody i zamontowałem mosfet. Ale po uruchomieniu, dalej było to samo. W końcu udało mi się zlokalizować problem. Zębatka środkowa zachodzi na spust i blokuje się na nim. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Wygląda na to że problem wystepował od początku sytuacji z selektorem. Popełniłem głupotę, biorąc się za to sam, ale jakieś tam rozeznanie podstawowe mam, poza tym chcę się nauczyć i wolę to zrobić na tej replice, niż na jakiejś lepszej później. Po złożeniu GB nie została ani jedna część, wszystko zmontowane, sprawdzone.

Proszę o jakieś podpowiedzi, co robić.

 

Pozdrawiam

Edited by Wojakkkov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...