Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór AEGa do ~550 zł.


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś AEGa na Taiwangunie, ze względu na wyprzedaż na cały asortyment, żeby móc rozpocząć przygodę z Airsoftem. Mam na oku te repliki:

JG 608 - http://www.taiwangun.com/elektryczne/608-jg?from=listing&campaign-id=19

CM 032 - http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-032-olive-style-cm?from=listing&campaign-id=19

RK-05 - http://www.taiwangun.com/elektryczne/rk-05-full-metal-boyi

 

Głównie interesują mnie dwie pierwsze, M14 i G36c to moje ulubione bronie długie, a nie jestem fanem arsenału bloku wschodniego, ale przemawia do mnie wykonanie tego kałacha, praktycznie cały z metalu. Przede wszystkim chciałbym, żeby karabin posłużył mi przez długi czas, czyt. był jak najmniej awaryjny i/lub części zamienne były łatwo dostępne i łatwe do zamontowania. Słyszałem że giety JG nie są już tak wytrzymałe "jak kiedyś".

 

Jeżeli chodzi o tuning, przy M14 chciałbym pokusić się o stworzenie z niej repliki zdolnej do walki na średni, jak i daleki dystans. Słyszałem że ta Cyma ma niestandardowe lufy, które jest ciężej dostać, chciałbym wiedzieć czy to też prawda.

 

Moje największe wątpliwości leżą w:

-Awaryjności G36

-Dostępności części do M14

 

Starałem się znaleźć wszystko co potrzebne na forum i poza, ale brakuje mi porównania tych replik.

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

RK Boyi spoko opcja, osobiście polecałbym jednak krótszą wersję RK-01W (wygodniej w pomieszczeniach), Co do tego jak G36 JG się dzisiaj sprawuje to nie słyszałem żeby ich jakość pogorszyła się jakoś specjalnie. Z drugiej strony to dalej chińskie repliki i można trafić na gorszy lub lepszy egzemplarz. W razie czego masz gwarancję przez 2 lata i prawo do reklamacji.

 

W dziale "Repliki elektryczne" znajdziesz pewnie wątek o M14 Cymy ;)

Link to post
Share on other sites

Właśnie widziałem wątek o tej emce i nikt specjalnie nie narzekał na części wewnętrzne, tylko zewnętrzne, plastikowe, łamiące się. Nie mogę doczytać o warunkach gwarancji na Taiwangun, ale na pewno ją zrywa rozkręcenie gb, ale czy wymiana innych części, np. lufy, czy gumki HU też? I najważniejsze, czy w tych replikach jest jakaś część wewnętrzna, która często się psuje i jest ciężka do wymiany?

Co do RK-01, trochę mnie pomarańczowe drewno odrzuca w kałachach Boyi, gdyby nie to, to pewnie bym wziął RK-06W.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...