Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-01 + PBS-01 - jaka długość lufy wewnętrznej


Recommended Posts

Tak jak w temacie.

Orientujecie się jaką będzie można włożyć maksymalną lufę wewnętrzną do suczki po zamontowaniu PBS-01?

A drugie pytanie, czy gdzieś ktoś widział może jakąś ciekawą lufę w promocji którą można by włożyć do szturmówki i nie będzie kosztować 500 zł? ;)

Link to post
Share on other sites

Aksu ma lufę 290mm, PBS-1 ma jakieś 200mm, dodając te wartości masz całkiem duży wybór luf różnych długości.Musiałbyś tylko zmierzyć w którym miejscu kończy się lufa i odjąć długość tłumika którą nakręcasz i tak otrzymasz to jaka maksymalna Ci tam wejdzie [pewnie coś pod 470mm]. Z ciekawych bardziej budżetowych luf do szturmówki całkiem spoko są "stellbulle" czyli stalowe Madbulle,a i jeszcze są preclufy mountebank customs, które cenowo są podobne do Madbulla, a użytkownicy chwalą.

Powinieneś się w 2 stówkach z przesyłką zamknąć, chociaż planując tak długą lufę można by się pokusić nawet o coś droższego[albo bardziej precyzyjnego], nawet promyka czy inny km head[tutaj promocję trzeba upolować] .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Cześć, odświeże temat i zapytam czy jesteś zadowolony z lufy i czy dałoby się dłuższą włożyć do suki z pbs`em. Duża różnica w zasięgu i celności? Mam podobny pomysł na suke :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Da się, ale wchodzi lufa poniżej 450mm bo część lufy wewnętrznej wystaje z lufy zewnętrznej i tak mój brat się przejechał bo wziął precke 455mm i myślał, że ma jeszcze zapas, a nie miał. No i cóż musiał kupić przedłużkę 2,8cm :D. Więc trzeba o tym pamiętać dobierając lufę.

Link to post
Share on other sites

U mnie delikatnie lufa wystaje ok 1 cm.

Niestety 455mm jest za długa, lepsza byłaby 430mm. Co do celności to na pewno jest poprawa :) Aczkolwiek mam jeszcze pewne zastrzeżenia i myślę o zmianie może w przyszłym roku na coś lepszego ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Mam ak47 i 74 oba ze stałą kolbą i przy założeniu pbs'a robi się niezłe wioslo z tego, dlatego myślałem nad suka i dłuższą lufą a 455 mam pod ręką więc wszystko niby fajnie się złożyło, a suka wygląda fajnie z pbs'em, lepiej niż zwykły ak.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...