Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun - M870FS - gdzie znaleźć część zamienną


Recommended Posts

Witam, mam replikę shotgun M870FS, trójlufowa, od cymy.

Podczas jednej ze strzelanek typu CQB nagle replika przestała "wystrzeliwać" kulki.

Po rozkręceniu okazało się, że element do którego są podawane kulki z shella jest cały połamany i tylko to jest wadą całości, a szkoda repliki bo samo w sobie trzy kulki wystrzeliwane podczas jednego strzału dają przewagę w rozgrywce CQB i ogólnie szkoda mi jej bo w połowie jest z metalu oraz ABSu ale wnętrze jest jak widać na zdjęciu zwykły słaby plastik...

 

Prośba moja jest nakierowanie gdzie znajdę taka część czy też inne dobre rozwiązania.

Kleić nie ma co przy pierwszym lepszym przestrzeleniu znów połamie się wszystko..

 

Proszę foty jak to wygląda.

 

 

3buZyLc.jpg

*

Aw3KzRS.jpg

*

u4B0fGp.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Replika jest cała nie była złamana w pół czy coś w tym stylu, tylko leży rozkręcona i nie była rzucana czy wyginana na boki.

Myślałem czy nie od naporu kulek które zostawały w komorze pękła pierw ta część i ostatecznie efekt przybrała taki jak na zdjęciach wyżej..

 

O to ów dowód że replika jest cała, lecz leży tylko rozkręcona.

 

 

xwxiGrC.jpg

 

 

 

I tak czy skleję te części to po jakimś czasie znów nie będzie strzelać to jaki jest sens klejenia co chwila i rozkręcania repliki co zajmuje spokojnie 20 minut, jak można inne znaleźć rozwiązanie, może inni mianiacy zaproponują coś czy mieli podobny problem i wybrnęli, czekam na inne posty.

Edited by TheWojtek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...