Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Planuje zakup tego karabinu i zrobienie z niego para snajperki , lub karabinu wyborowego średniego zasięgu ok.50 m . Zamierzam na początek zwiększyć magazynek na med-capa , wymianę gumki hop-up jeżeli ta jest bardzo twarda , zakup podstawowej lunety dla początkującego żołnierza wsparcia . Na całość na start wydam max 230 zł . Mam parę pytań jest to mój pierwszy karabin wyborowy . Czy 500 fps wystarczy czy muszę zwiększyć siłę jak tak to ile muszę wydać w przyszłości ? Czy lufa wewnętrzna na start jest ok czy trzeba kupić jakąś na początek budżetową . W przyszłości na pewno kupie promyka jak się pobawię . Moja zabawa będzie się ograniczać do wypadu ze znajomymi na mały poligon asg , oraz strzelanie do celów na czas czyli poprawianie refleksu . W asg też dopiero zaczynam parę razy grałem . Na początku chciałem kupić elektryka karabin ak ale zawsze wolałem jednostrzałowy karabin :icon_smile:

Edited by Versus123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...