Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć mam pewien problem nie mam pomysłu na usztywnienie gb w mojim augu od jg.

Mam pomysł wstawienia tam mocniejszej sprężyny żeby wyciągał tak do ok.500 fps

Tylko problem jest w tym że gearboxy w augach przy mocniejszych sprężynach może "wypaść" chciałbym poznać wasze patenty na ten problem

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie chcesz mocno modyfikować repliki, to możesz jedynie wymienić płytkę dociskającą gb na metalową. Niestety, kiedy mocniej dociśniesz szkielet (a chcąc powstrzymać jego pląsy będziesz musiał), to zgubisz oś dysza-gumka-lufa i zaczną się jaja ze skokami fps. Ja u siebie rozwiązałem problem adaptując replikę pod komorę prowin do g36. Ale ani to proste, ani przyjemne.

Link to post
Share on other sites

Progressive wlasnie dokladnie ten sam problem mam w replice ... 11 letnie body auga juz nie daje rady - za mocno przycisnelem i widze ze dysza przesunieta jest w lewo (w obu replikach - w jednej mocniej w drugiej slabiej...).

Oprócz komory do giety jakoś próbowałeś to poprawić?

I jak sprawdza się aug w wersji hp ? Tez nad tym się zastanawiam ...

Link to post
Share on other sites

Kombinowałem na miliony sposobów. Body mam powiercone i pocięte gdzie się tylko da. Ale 0 fps rozrzutu dała mi dopiero ta komora od giety. Jednak zaznaczam, że dobra wyżynka musiała pójść żeby to cholerstwo zmieścić. Na długość jest idealna, otwór na kulki ma gdzie trzeba, ale jest zdecydowanie zbyt "gruba".

 

Co do konwersji HP to jestem bardzo zadowolony. Osiągi są stabilne. Mogę się dopasować mocą do wymagań imprezy w zakresie od 300 do 690 fps. Może to też w teorii strzelać full auto przy niższych ciśnieniach (ale nad tym dopiero pracuje). No i nie mam już duszy na ramieniu ze springiem 170 w GB. Nie jest to ani w Mancraft, ani żadna amerykańska produkcja na elektrozaworach, tylko mój "pomysł na". Ale działa puki co świetnie i nie boje się że coś się posypie, no chyba że gumkę HU wydmucham.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za info ... ja od 3 dni próboje wycentrować dysze w komorze i jest masakra.

Ani przekrzywianie ani dopasowywanie gearboxa nie dziala.

Inna komora - tez huj.

Inna lufa z komora - jest lepiej ... Bez zaslepki wyrzutni lusek - bylo prawie dobrze. Ale wsadzilem zaslepke zeby sie nie brudzilo - i juz przekoszone.

Jedyny plus ze przez te ciagle grzebanie zrobilem flat hopa na próbe ...

Nie wiem czy w tym augu mam krzywe body czy krzywy front. W drugim gdzie mam stockowy gearbox jest prosto. W dobrym gearboxie na 8 mm lozyskach kulkowych jest krzywo. No ku...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...