Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krytac Trident SPR czy Modify XTC-G1


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Po roku przygody z chińskim ak przyszedł czas na replikę 1 klasy. Interesują mnie:

http://gunfire.pl/pr...nka-XTC-G1.html

http://gunfire.pl/pr...rident-SPR.html

O SPR słyszałem dużo dobrego natomiast replika od Modify jest dla mnie tajemnicą. Tym co przemawia za XTC jest prawdziwy system szybkiej wymiany sprężyny oraz możliwość regulacji prędkości wylotowej. Niestety obawiam się trochę niestandardowych części w tej replice.

Od repliki oczekuję przyzwoitych osiągów w stocku gdyż poza wymianą sprężyny na Guardera 130 i ewentualnej wymianie gumki hop siup nie chcę grzebać w GB przynajmniej do końca gwarancji. Replika głównie do lasu, ewentualnie teren mieszany.

Proszę o wypowiedzi osób które mają bądź miały do czynienia z ww replikami.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Posiadam Krytaca aczkolwiek CRB. Replika rewelacyjna w stocku. Wytrzymuje bez problemu sprężynę 150tkę generując 470 fpsów. Po ponad roku użytkowania nic w niej nie trzeszczy i działa jakby wyjęta przed chwilą z pudełka, ślady użytkowania są, to chyba logiczne. Jedyne co w niej robię to czyszczę lufę. Poleciłbym każdemu kto chciałby mieć replikę do lasu i do cqb (wystarczy zmienić sprężynę... może nie trwa to 2 min, ale gb nie trzeba rozkręcać) nie ładując w nią kasy na tuning (wystarczy kupić sprężynę).

Link to post
Share on other sites

Mam SPR od roku i to co mnie raziło to plastikowy tłumik płomienia i nieskładane przyrządy celownicze. Oprócz tego nie mam replice nic do zarzucenia na dzień dzisiejszy. Po wyjęciu z pudła można jak najbardziej grać.

Edited by KondziuM
Link to post
Share on other sites

Widzę, że replika od Modify nie jest zbyt popularna :icon_smile: Pytanko odnośnie SPR. Czytałem na forum, że replika posiada nieuszczelnioną dyszę oraz cylinder typu 3, co przy zastosowaniu mocniejszych sprężyn skutkuje mniejszym przyrostem fps. Jeżeli wymieniać to na jaki cylinder i jaką dyszę? Chciałbym uzyskać około 450 fps na M130.

Pozdrawiam.

Edited by Shamii
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ktoś więcej może o niej powiedzieć?

Przymierzam się do zakupu modify, lecz bardzo mało informacji znalazłem w sieci.

Fakt, faktem jest stosunkowo nowym produktem, lecz przez ponad rok ludzie powinni mieć jakieś opinie :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...