Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem ze strzelaniem w trybie Semi :/


Recommended Posts

Witam , posiadam replikę Cm.515 mam ja już od roku , nie była zbyt dużo używana .

Do rzeczy nie do końca działa mi tryb Semi w replice ( strzały pojedyncze)

Gdy przełączam na Semi i zacznę strzelać to jest dźwięk wystrzału ale tylko za pierwszym kliknięciem potem każde następne kliknięcie jest to tylko dźwięk zatrzasku ( nawet bez magazynka ) , a po chwili nie ma w ogóle reakcji na spust :/ , A gdy przełączam na Auto wszystko działa poprawnie replika normalnie strzela , bez zarzutów . Sprawdzałem bezpiecznik , akumulator , smarowałem gearboxa , ale to nic nie dało . Nie znam się za dobrze na tym , wiec proszę o jakąś pomoc / radę . z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Jeżeli działa na auto to jest to najpewniej jest to wina kostki stykowej/przerywacza/płytki selektora. Po wystrzale na semi twój przerywacz zostaje w takiej pozycji, że nie możliwe jest aby zetknęły się styki. Klikający dźwięk kostka stykowa wpadająca na swoje początkowe miejsce.

 

Miałem tak samo w giece jg. W końcu wyszło na to, że muszę podkleić kawałek plastiku do kostki tak, żeby skrócić "trigger pull" (sorki nie wiem jak to nazwać po polsku :icon_razz:).

Edited by Skurzef
Link to post
Share on other sites

Rownie dobrze to cykanie może być spowodowane próbą naciągnięcia springa przes silnik, który nie daje rady. Pierwszy strzał pada, drugi już nie, bo spadło napięcie i nie zdążyło wrócić.

Wyciąg silnik i sprawdź jak kręci bez obciążenia. Spróbuj też na dobrej batce i np 11.1. Bez kombinowania i rozkręcania albo to potwierdzisz albo dalej będziesz szukał problemu w środku GB.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...