Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

a5d4f1

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, chodzi o brytyjską. Do sklepu oczywiście od razu napisałem. Byłem ciekawy, czy jest to powszechna sytuacja, żeby w razie czego po prostu zwrócić, a nie bawić się w wymiany. Dzięki za info ;)
 2. Kupował ktoś może manierkę z Nestofa? Właśnie odebrałem swoją, a w środku rdza jakby przeleżała pół roku na deszczu. Słabo o tyle, że miała posłużyć jako manierka, a nie ozdoba :( Też tak macie w swoich, czy trefna sztuka?
 3. Jeśli nie zależy Ci na dokładnej replice to możesz spróbować z kapeluszem harcerskim. Mam taki i po namoczeniu można zmieniać jego kształt. Na allegro parę lat temu można było dorwać używany w okolicach 50-60 zł (teraz nie znam sytuacji). Nowy możesz kupić np. tutaj . Jeśli uda mi się dojechać na Stalingrad, to mogę wziąć do rzucenia okiem ;) EDIT: Po jakimś czasie zmienia kolor na bardziej brązowawy.
 4. Na FB (Ogólnopolska Giełda : Szpej oraz Akcesoria) pojawiły się spodnie M43 USA za 50 ziko. Podobno oryginał. Zdjęcie stempla. Klik
 5. a5d4f1

  arobron.pl

  2 lata temu na pewno było wszystko ok. Też kawałek czasu minął, ale zawsze mniej niż 8 lat ;P
 6. Okej, nieco inaczej to sobie wyobrażałem... Dobra, dzięki za info ;) Pewnie jeszcze trochę popytam jak ruszę z przerabianiem drewna.
 7. Nastawiałbym się na wymiane lufy zewn. na zwykłą rurkę o sr. wewn. 15mm. Wtedy połaczyć z początkiem oryginalnej lufy zewnętrznej. I dopiero wtedy osadzać w drewnie. Powinno to być nieco stabilniejsze. Powinienem się martwić cienkimi ściankami przy SP140-150, czy naprężenia podczas przeładowania nie powinny robić wrażenia na kolbie po przeróbkach?
 8. Jako, że zapatruje się na gotową kolbę, to mam pytanie dot. wykorzystania ich do snajperek. Ciężko z dopasowaniem części w sposób na tyle precyzyjny, żeby to miało sens? Edit: Enfield ofc.
 9. Jeśli masz większy budżet, to warto wymienić bebechy. Sam brałem wszystko u bart_a, bo przynajmniej masz pewność, że nie posypie się w trakcie gry. Tylko wtedy musisz wziąć poprawkę na nieco inny kształt zespołu spustu, czyli nieco inne dopasowanie do kolby (w MB03 trzeba ściąć kawałek osłony spustu).
 10. Jak dobrze pójdzie, to oglądnę ją przez weekend i zobaczymy jak wypadnie.
 11. Czy jedzie ktoś z Katowic lub przez nie i ma jeszcze miejsce?
 12. Dzięki za odpowiedź ;) Niestety szukam do trzewików KRWP, także pozostaje mi kupno w pobliskim sklepie z biżuterią.
 13. Jakie wymiary ma przekrój Waszych rzemieni?
×
×
 • Create New...