Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odłączony spust? glock 18c gen4 we


Recommended Posts

Witam i przepraszam za moje forumowe upośledzenie , nie potrafię wrzucić tutaj zdjęcia(no chyba że się nie da) natomiast problem mam taki że strzelałem sobie z glocka w automacie , strzelam trzeci magazynek następuje syfon. Czekam aż klamka się ogrzeje , ładuję ponownie. Pociągam za spust i nic. Nie stawia żadnego oporu po prostu że tak powiem opada. Po zdjęciu zamka i pociąganiu za spust widzę że młoteczek w środku nie reaguje. Patrząc na mechanizm doszedłem do wniosku że spust odłączył się od tego młoteczka , i pytanie teraz co zrobić? Poleci ktoś jakiś serwis , sprzedaż na części czy może od razu śmietnik?

 

Przy okazji mam drugiego takiego glocka , bardzo lekko chodzi w nim zwalniacz magazynka. Można coś z tym zrobić? Kiedy go dostałem i wyciągnąłem z pudełka (nowy) to wyleciał właśnie zwalniacz z drucikiem. Udało mi się go tam włożyć ale chodzi bardzo słabo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wydawało by się że poszedł Ci kurek. Zobacz w sieci jak wygląda (g17 we kurek glock) i porównaj ze swoim. Mógł również uszkodzić się drugi element który stoi pomiędzy kurkiem a spustem, nie wiem czy to aby nie zwał się sear w tym wypadku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...