Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka HU do dużego ROF w M4 RIS [SA-A01] [SA]


Recommended Posts

Witam,

 

krótko bo problem względnie banalny. Poprzez wymianę wielu podzespołów w replice udało mi się uzyskać stabilne 450 FPS oraz ROF na poziomie 23 RPS przy ustawieniu 60% szybkostrzelności na MOSFET. Nie wnikając w szczególy - te parametry mnie zadowalają ALE ciągle tracę gumkę HU (jest po prostu rozpruwana, pęka, wydmuchuje ją itp).

 

W związku z powyższym - jaka gumka HU do takich "parametrów" repliki? Może flat? Jeśli tak to który?

 

Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wydaje mi się, że problemem może nie być gumka, co komora/jej ułożenie względem GB.

 

ROF na tym poziomie nie jest powalający... Zanim zacząłem przerabiać AR15 na DMR to miałem tam rof na poziomie 32 przy 390fps. W komorze siedziała zarówno gumka G&G co zwykła systema. Podejrzewam, że ludzie z silnikami HPA mają jeszcze lepsze parametry.

 

 

Używałem sporo mocnych gratów i z mojego doświadczenia to gumkę się traci przy złej osiowości układu lub przy właśnie gibającej się komorze. Ew. źle dopasowanej komorze, która np. zbyt naciska na kołnierze niektórych gumek.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...