Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podawanie kulek- Problem Au-1g Steyr


Recommended Posts

Wlasnie problem jest w magazynkach bo nie dociska ich odpowiednio mocno do góry.

Ja załątwiłem to doklejając kawalek plastiku grubnosci około 1,5 mm w ten ząbek za który łapie zatrzask zwalniacza magazynka.

Na mocny modelarski cyjanoakryl - klej który ma konsystencję żelu (lepsze niz zwykła kropelka).

Trzyma bardzo mocno ten plastik - pare miesiecy juz tak smigam i problem z podawaniem kulek minął.

Link to post
Share on other sites

I Kocur666 właśnie o tym pisze. Jak dociśniesz maga to kulki są podawane (tak napisałeś w pierwszym poście) więc trzeba je osadzić głębiej w gnieździe repliki. Przyjrzyj się w jaki sposób magi są zatrzaskiwane w repli i przeczytaj jeszcze raz na spokojnie info Kocura (a najlepiej jakbyś to czytał i miał w ręku magazynek to zaskoczysz w czym rzecz).

Link to post
Share on other sites

I Kocur666 właśnie o tym pisze. Jak dociśniesz maga to kulki są podawane (tak napisałeś w pierwszym poście) więc trzeba je osadzić głębiej w gnieździe repliki. Przyjrzyj się w jaki sposób magi są zatrzaskiwane w repli i przeczytaj jeszcze raz na spokojnie info Kocura (a najlepiej jakbyś to czytał i miał w ręku magazynek to zaskoczysz w czym rzecz).

 

Jestem tak swiezy ze glowa mała, a chcialbym juz zaczac, gdzie dokladnie to dokleic aby nie zepsuc? Był bym bardzo wdzieczny i czy musze rozkrecac auga by to naprawic?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...