Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Gość próbował sprzedać set Husara w GZ - Skirmish z nerką Admin i ładownicami. Od piątku przeciągał wysyłkę by w końcu jakiś jego kolega miał to wziąć wczoraj do Krakowa. Niestety w poniedziałek wyjazd kolegi się opóźnił do późnych godzin więc przesyłkę miał mi dostarczyć dziś. Gdy dziś dzwonię do właściciela czy to do kolegi-kuriera - oba nr nie odpowiadają tzn. nie ma takiego numeru. Uwaga by nie dać się naciągnąć. Cenę zestawu zbiłem do 350 podpowiem.

 

 

Sprawa komentowana także na jednej z większych grup na fb - https://m.facebook.c...993344204217570

Link to post
Share on other sites

Nie przelałem. Sprawa miała pójść za pobraniem a potem z ręki do ręki. W międzyczasie wyszło, że ów szpeik był sprzedawany kilku osobom wcześniej i to kilku osobom naraz. Ja nie ucierpiałem na szczęście a post powstał po to by inni też nie utopili pieniędzy niepotrzebnie.

Link to post
Share on other sites

Posłuchaj mnie uważnie. Jak najbardziej,sprzedałem kiedyś Tego czesta,ale w innej konfiguracji,poza Tym tamte sprawy są zamknięte. Jaka próba oszustwa nadal Tego nie rozumiem. Nie chciałem Ci ogolnie sprzedać nawet jakbyś od razu wpłacił,nalegałem wręcz na odbiór osobisty. Co za problem przyjechać z Krakowa do Bielska? Potrafiłeś dzwonić z jakieś 20/25 razy do mnie,czy jak mi przelejesz pieniądze to czy będę to mógł wysłać do Ciebie z możliwością odbioru w sobotę,powiedziałem Ci ze nie ma szans. Zadzwoniłem do Ciebie jakoś przez weekend,wtedy powiedziałem ze kolega jedzie do Krakowa i weźmie ten sprzęt,wziął go ze sobą,ale jak zobaczyłem posta ze próbuje Cię oszukać to był śmiech na sali i gownoburza. Całe szczęście chestrig wrócił do mnie i nie mam zamiaru Ci go sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Ja to rozumiem,tak jak pisałem wcześniej ten czest był kiedyś sprzedawany,ale w innej konfiguracji. Niestety ja wtedy poleciałem w kulki,ale pieniądze zostały zwrócone w trybie natychmiastowym i oczywiscie przeprosiłem. Nie wiem dlaczego VanDerseba nie napisał Tego,ze sam chciał zrobić przelew z góry,ale od razu chciał wysyłkę i wtedy zaznaczylem że nie zgadzam się i nie wyślę,preferowalem odbiór osobisty,chestrig tak czy siak został sprzedany komuś innemu,potrafil przyjechać z Katowic i nie było żadnego problemu. Ja rozumiem,ze ból dupy i ogólnie,ale jak już zalozyles sprawę sporną to możesz odpisać tutaj a nie że smieszkujesz na Facebooku z ziomeczkiem. Nie pozdrawiam.

 

Tak dla ścisłości,jezeli chcesz mnie faktycznie nazwać kłamcą bądź oszustem,to proszę mnie tak nazwac po sprawie sądowej,aktualnie nawet nie jestem podejrzany,nie miałem żadnej sprawy założonej,doniesienia na policję również.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...