Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] - Softair.arcoefrecce.it


Recommended Posts

Witam. Na początek linkt do sklepu:

 

http://www.softair.arcoefrecce.it/default_english.asp

 

A teraz co w nim takiego ciekawego. Ceny elektryków w standardzie, ciekawe jednak są ceny oporządzenia, np G&P Molle Vest za 75 Euro. Do tego troche pouchy np. za 15 Euro. Camelbaki też nie najdroższe. Thermobak z tego co pamiętam za 75 Euro. Przesyłka do Polski 38 Euro kurierem (ze sklepu w San Marino 45 Euro, ale to wszystko zalezy). Warto zauważyć że sklep jest w Unii Europejskiej - stąd odpada cło i VAT (tak podejrzewam). Po co sie jarać sklepami z Hong Kongu, skoro można poszukać w Europie a cło tak nie zabija.

 

A teraz mniej przyjemne rzeczy. Po pierwsze to chyba malo osob zna tam angielski albo zwyczajnie olewaja klienta, bo nikt nie odpowiada na maile. Nie liczcie na to ze po dokonaniu zakupu otrzymacie link gdzie moglibyście łaskawie zapłacic. Nie - poczekacie sobie.

 

Aktualnie próbuję kupić tam dwa towary. Zapytałem się o rozmiary, odpowiedzieli po 2 dniach (a to dlugo jest). Złożyłem zamówienie na e-maila (bo ich system na stronie już mnie wkur***) i jak narazie nie otrzymałem odpowiedzi przez 3 dni. Ja nie rozumiem... mam ich błagać żeby mi towar sprzedali czy jak. No ale do konkurencji nie pójdę, bo nigdzie taniej nie widzialem tego towaru.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...