Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przeróbka atrapy zamka M15A2


Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i chciałbym troszkę przerobić swoją replikę. Posiadam M15A2 od Classic Army, w której niestety atrapa zamka nie jest ruchoma a wiem, że są repliki co mają ten element ruchomy po przeładowaniu broni tak jak w prawdziwej. Czy jest możliwość takiego przerobienia i czy ktoś się w to bawił? Wszystko pewnie da się zrobić ale może ktoś już to robił i służy radą, może jakieś zdjęcia? Nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem temat, jak nie to z góry przepraszam.

Edited by BATSZAMAN
Link to post
Share on other sites

Możesz zdefiniować "nieruchoma"? Mam m15a2 od CA i atrapa rusza się po pociagnieciu rączki przeładowania.

 

Natomiast jeśli chodzi o EBB (elektryczny blow-back) to jest to paskuda. Ujemnie wpływa na części GB, a i nie wyglada to ładnie. Zwłaszcza jak zatrzyma się to w połowie drogi, po serii.

 

Jeśli chodzi o sam Bolt-Catch to w body tego typu może być to ciężkie. Nie wszystkie GB też się do tego nadają - już lepiej kupić dedykowane dolne body od KA z wbudowanym funkcjonalnym BC.

Link to post
Share on other sites

U mnie ta atrapa jest wsadzona na sztywno i się nie rusza jak odciągnę rączkę przeładowania. Wsadzona jest tak, że zasłania część gearboxa i widać hop-up. Jestem którymś z kolei właścicielem i może ktoś coś namieszał wcześniej. Jak będę w domu to zamieszczę zdjęcia to może lepiej zobrazuje o co mi chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...