Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wszystko i nic.

 

Musisz sprecyzować produkt. Mogą być to np. prawidłowe oznaczenia... brak napisu 6mm ;-).

 

Generalnie różnice nie są szczególnie duże - przynajmniej w produktach, które mnie interesowały (w sensie niektóre VFC'ki).

 

Najlepiej napisać do redwolfa z prośbą o doinformowanie na czym polegają różnice.

Link to post
Share on other sites

Szukałem HK MP5 SD VFC.Ma się niby ukazać nowa wersja tej repliki w 2018r.,-przynajmniej z tego,co wieść niesie z targów.Przy okazji tematu wszedłem na stronę redwolfairsoft i zobaczyłem ich starą replikę z taką właśnie informacją.Wydaje mi się że ehobbyasia.com,też stosuje takie informację.W gruncie rzeczy chciałem się zapytać czy replika z taką informacją ma np.mniej fps lub coś pod tym kątem?

Link to post
Share on other sites

Raczej miałbyś problem ze sprzedażą (jako sklep) na terenie UE/US.

 

Co do FPS to też czasami są różnice - te pod Azję czasem są niewiele mocniejsze. Ale czy dotyczy to tej mp5 to nie wiem - trzeba sobie poprzeglądać oferty.

 

..czyli wynika z tego,że jak już coś brać z tych sklepów to z informacją Asia.....;-)

 

Dzięki Wielkie za odpowiedź!

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie. Akurat w przypadku VFC to czasem bym się bał zbyt dużych fps (np. w hk ładują metalowe płaskie głowice) i łatwo zajechać GB.

 

No i te różnice (jeśli są - a widać w opisach) są o ten rząd m10.

 

Biorę pod uwagę tylko GBB i strzelanie tylko do "papierowych" celów tak więc z informacji nadesłanych od "Was" wynika,że jeśli będzie przy replice opis Asia only to jest to znak,że replika jest z "półki"najwyższej,jeżeli chodzi o fps itd....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...