Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 TM zamek PGD - spasowanie kabur


Recommended Posts

Szukam sprawdzonych w praktyce informacji - jakie kabury pełne do IPSC AA pasują do Glocka 17 od Tokyo Marui.

Wiem, że stockowy zamek jest szerszy niż ostry stąd z repliką i kaburami jest problem. Dlatego mam go wymieniony na konwersję CNC od PGD w wersji "real steel dimensions" czyli zamek powinien pasować. Szkielet jednak pozostaje od TM.

 

Przymierzałem kaburę Double Alpha Academy PDR Low Ride i niestety ledwo da się replikę do niej wsadzić, nie pasuje.

 

Chodzi mi wyłącznie o pełne kabury, dziękuję za porady "kup se wieszak" :)

 

Pozdrawiam

Edited by robaki
Link to post
Share on other sites

To jest kydexowa kabura prawda? Jeśli nie masz zamiaru jej oddać, możesz spróbować wsadzić replikę w 2-3 reklamówki, potem do kabury i kaburę ogrzać suszarką, albo kaburę wsadzić na chwilę do gorącej wody. Niech ostygnie z repliką wsadzoną i po wyciągnięciu repliki i usunięciu reklamówek powinno być ok.

 

Tylko uwaga bo kydex się bardzo szybko robi bardzo miękki.

 

Ja w ten sposób przerabiałem mnóstwo kabur z wszelakich tworzyw pod repliki Airsoftowe.

Link to post
Share on other sites

Hmm motyw z podgrzewanie znam - ale ta kabura jest akurat wyściełana zamszem przyszytym na krawędziach.

 

Zwykłe kabury taktyczne (np. Iwo Hest/RedRiver) mam sprawdzone że replika wchodzi.

 

Szukam kabury konkretnie pod AIPSC która podejdzie i będzie się nadawała do użycia jako "szybka" (czyli po tych zabiegach broń nie wypadnie ale też nie trzeba będzie się mocować z wydobyciem)

 

Glock 17 i HICapa Tokyo Marui to sztandarowe modele AIPSC stąd liczę że temat jest już opanowany :)

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...