Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie, wiem, że takich pytań było masa, sam swego czasu sporo tego przeczytałem no ale jak zacząć taką przygodę?

1. Jaką replikę kupić na start żeby nie nadszarpnąć na prawdę mocno budżetu?

2. Jakie wyposażenie po za okularami z atestem są obowiązkowe na asg?

3. Czy dużo jest eventów w województwie śląskim?

4. Jak się zapisać na taki event? czy po prostu przyjechać czy trzeba gdzieś pisać?

5. Mundur, może być jakikolwiek? Bardzo podoba mi się wz-93 tylko pytanie czy jak kupie będę mógł uczestniczyć w większości strzelanek?

Wiem, pytanie się powtarzały już, to na pewno ale jednak bardzo chciałem się o to zapytać osobiście.

Link to post
Share on other sites
Witajcie, wiem, że takich pytań było masa, sam swego czasu sporo tego przeczytałem no ale jak zacząć taką przygodę?

 

Z poniższych pytań wynika, że jednak sporo to się nie naczytałeś. O ile w ogóle.

 

1. Jaką replikę kupić na start żeby nie nadszarpnąć na prawdę mocno budżetu?
Poczekaj, powróżymy jaki masz budżet.

Racz przeczytać podpięte tematy. Od tego zacznij.

 

2. Jakie wyposażenie po za okularami z atestem są obowiązkowe na asg?
Raz jeszcze. Poczytaj poradniki w tym dziale.

 

3. Czy dużo jest eventów w województwie śląskim?

4. Jak się zapisać na taki event? czy po prostu przyjechać czy trzeba gdzieś pisać?

A patrzyłeś na podforum województwa śląskiego?

 

5. Mundur, może być jakikolwiek? Bardzo podoba mi się wz-93 tylko pytanie czy jak kupie będę mógł uczestniczyć w większości strzelanek?
Skąd mamy wiedzieć jakie warunki wprowadzą organizatorzy gier? Sam sobie wybierasz na jaką grę idziesz. Jak jest podział na kamuflaże i nie masz takiego to idziesz na inną grę lub kupujesz kolejny mundur jesli chcesz.

 

Wróć jeszcze na chwilę do czytania. Przejrzyj oferty polskich sklepów i wróć tutaj. Napisz do mnie na PW to wtedy otworzę ten temat.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...