Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwa pytania w sprawie umundurowania.


Recommended Posts

Cześć, a więc :

1. Czy środowisko ASG na niedzielnych strzelankach może, nie wpuścić mnie za to, że jestem nielegalnie ubrany w mundur wz 2010?

Jak to wygląda u was?

 

2. Zastanawiam się właśnie nad kupnem nowego(nieużywanego) munduru.

Propozycja padła na wz 2010(całoroczny), ze względu na niską cenę za komplet.

 

Skoro stworzyłem już nowy temat, to może podrzućcie tu swoje propozycje w tej cenie? Wybrać coś z Helikon’a, czy wziąć jednak kontrakt?

 

 

Edited by Bicozit
Link to post
Share on other sites

Na dobrą sprawę to nawet jak w dresie przyjdziesz to nie powinno być problemu. Jak robiłem strzelanki nie dopuszczałem tylko nie posiadających atestowanych ochron oczu.

A mundur to tylko twoje albo twojej ekipy widzimisię.

A w temacie Helikona to lata temu, kiedy mi jeszcze imponował multicum kupiłem helikonowską wersję tego wynalazku. I miałem go na sobie raz go gorszej plandeki w życiu nie nosiłem. Potem jednak musiałem ganiać w ich pustynniaku (gdyż kontraktowego gabarytu nie było). Poza tym noszę się w ich portkach (utp) i polarach (patriot) i jestem zadowolony ( no chyba że fantazja mnie najdzie na kontraktową meduzą na mieście szyku zadać ).

Ale i tak moim zdaniem w budżetowym segmencie ciuchów i taniej i lepiej będzie poszukać jakiegoś kontraktowego demobilu.

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za odpowiedź, przy zakupach wezmę wasze rady pod uwagę :icon_wink:

Popatrz u siebie w mieście w sklepach z odzieżą używaną - wiem, że często można znaleźć kontraktowy brytyjski DPM lub fleck za dosłownie grosze i w takich ciuchach możesz poganiać do czasu jak uzbierasz kasę na coś lepszego, w co będziesz chciał iść :icon_wink:

Edited by Dose
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...