Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pencott Badlands a polskie lato


Recommended Posts

Wiesz z takim pytaniem, to zakładam, że najpierw powinieneś dopasować do swoich oczekiwań teren a potem do niego wersję kamuflażu... Bo wiesz, jak kupisz Badlands to się okaże, że nie będziesz mógł wyjść z lasu na świeżą trawę... A jak kupisz Greenzone to nie będziesz mógł z tej łąki wejść do lasu... najlepiej to chyba kupić jednak oba i się przebierać w trakcie zmian kolorystyki terenu... 

<facepalm>

A tak trochę normalniej to w naszej szerokości geograficznej każda wersja będzie OK w zależności gdzie wleziesz. NIE MA KAMUFLAŻU KTÓRY "U NAS" KAMUFLUJE ZAWSZE DOBRZE.

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić komplety w obu kamuflażach, jeden na jesień, drugi na lato. Tylko ze względu na inne wydatki na pewno nie uda mi się tego zrobić w jednym roku. Pencott Badlands miałem już okazję testować w terenie i wiem, że jak znajdę się w lesie latem, to nie ma efektu niebieskiego t-shirta. Nie wiem tylko czy taki problem występuje w Greenzonie jesienią, bo jednak szaro-zielony na zielonym, to nie to samo, co zielone na brązowym. W skrócie: który kamuflaż nie tyle, co lepiej kamufluje, ale jest mniejszą "niebieską koszulką".

Edited by ArdFolie
Link to post
Share on other sites

Nie wiem w naszych realiach tak samo dobrze kamuflują stare poczciwe kamo jak: Flectarn, DPM, Woodland, nasza "pantera wz93", czy nowe wynalazki typu Pencotty, MC, Krypteki, A-TACSy itp. Każdy z nich działa tak samo - w jednym konkretnym miejscu stajesz się niewidzialny a w dziesiątkach innych nie, a dokładniej raz mniej innym razem bardziej widzialny. 

Nie żebym miał coś do Twoich pieniędzy, ale kupowanie dwóch wersji tego samego kamo w odcieniach takich jak Badlands i Greenzone od Pencotta to wg mnie wywalanie kasy w błoto. Lepiej zdecyduj się na jeden z nich a drugą część kasy wydaj na jakieś zimowe kamo. Wg mnie to sensowniejsze wyjście. Różnice między wersją Badlands a Greenzone w naszych warunkach są raczej nie istotne. Chyba, że łazisz po jednym konkretnym lesie - liściastym i tylko w okresie od maja do sierpnia. Wtedy bierz Greenzone.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...