Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modyfikacja hełmu Fast Gunner a ochrona oczu


Recommended Posts

Hej, mam taką wątpliwość związaną z upierdliwością wady wzroku w ASG. 

Posiadam gogle Revision Locust z wkładkami - ale mam problem, bo są niskoprofilowe i wkładki mam przez 90% czasu gry pomazane od mrugania (bez komentarza :P ).
Okulary Sawfly odpadają, bo wkładki są jeszcze bliżej oczu, więc będzie gorzej.

Swoje standardowe okulary mam dobrze dopasowanie, widoczność igła, ale pod Revisiony się nie chcą zmieścić za nic, stąd dylemat odnośnie niniejszego hełmu:

https://gunfire.pl/product-pol-1152214565-Replika-Helmu-FAST-Gunner-BJ-Olive-Drab.html

 

Mam pomysł, aby ww. sprzęt przerobić tak, aby zapewniał balistyczną osłonę oczu (a przy okazji dzięki konstrukcji również i twarzy) - pytanie tylko, czy ktoś ten lub podobny sprzęt posiada i testował może ten fabryczny wizjer?
Myślałem bowiem dla 100% bezpieczeństwa wymienić wizjer na ten z revisionów (balistyczny) ew. z gogli typu bolle defender, które też do ASG są właściwie niezniszczalne nawet przy wojnie na 650 fps. Dodatkowo modyfikacja siatki (obszycie materiałem/chustą/owinięcie szalem maskującym etc.) aby ew. rozprysk kulki przez siatkę się nie przedostał - od lat używam stalkera regularnie kilka razy w miesiącu i nigdy się nie zdarzyło, ale jednak w opcji z ww. maską byłbym bez dodatkowej ochrony wzroku pod spodem. 

Czekam na opinie, ewentualnie pochwalę się postępami jak mnie najdzie na modyfikacje.

Aha - bolle defender też posiadam, ale parowanie jest rownie upierdliwe co pomazane wkładki. Soczewki odpadają, kilka razy próbowałem i jest problem natury takiej, że moje oczy ich nie trawią.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...