Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski ASG Urban Sniper (16769) - czasami blokują sie kulki, czym czyścić


Recommended Posts

Cytat
Napęd Sprężynowy
Prędkość wylotowa 443  fps
Zasięg celnego strzału Do 50 m
Rodzaj magazynka Low-cap
Pojemność magazynka 25  kulek
Gearbox Standardowy
Korpus Metal i polimer
Długość całkowita 1080 mm
Waga 1950  g
Producent:  Action Sport Games, Dania

Na początek przygody z ASG, by się ze wszystkim zapoznać, jako broń drugorzędna. Snajperka kupiona 3 dni temu, wystrzelone kilkanaście kulek. Jutro jadę do znajomego na domek, by postrzelać trochę w terenie i ustawić celownik w lunecie i hop-up, jednak zauważyłem, że czasami blokują sie kulki, w tej dziurze, tak, że trzeba odciągnąć sprężynę , by wypadła na dół. 7248942_urban4.thumb.jpg.8e9e350b26efe07aa0a21df02eb6bc55.jpg

Kulki w zestawie dostałem o wadzę 0,20g, jakieś chińskie jeszcze z odlewami więc wyrzuciłem i kupiłem od Specna Arms 0,30g 6mm średnicy. Pod takie kulki raczej będe to wszystko ustawiał, no chyba, że ktoś z was używał tej repliki i wie coś lepiej, czy może używać 0,4.

Czym czyścić magazynki? Czy pchać na wylot kulek olej silikonowy, przedmuchać to powietrzem, użyc obu tych środków i czy sam magazynek jest przyczyną blokowania się kulek?

Co może być przyczyną blokowania tych kulek? Jak myślicie? Rozkręcić replikę i popsikać olejem? Czego używacie do czyszczenia broni?

 

Pozdrawiam

olej_sylikonowy_ProTech_100ml_G06_2014.jpg

urban 3.jpg

urbna 1.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...