Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG SA-H07 Magazynek Mid-Cap


Recommended Posts

Na redberet masz taniej tą replikę i na dole opisu jest podane jakie magazynki pasują. http://redberet.pl/p/67/1152301044/specna-arms-replika-sa-h07-h-amp-k-serii-4-repliki-elektryczne-repliki-asg.html  Ja osobiście ze względu na kozacki wygląd repliki polecił bym Ci ten magazynek http://redberet.pl/p/94/1152309136/polimerowy-magazynek-mid-cap-na-120-kulek-do-serii-m4-ar-15-dark-earth-castellan--mid-cap-magazynki-aeg-magazynki.html

Wersje czarne też są. Sam używam w Specnie. Żadnych problemów z podawaniem kulek. A wygląd jest bezcenny :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki Rych33! Właśnie poleciałem na wygląd :D To była miłość od pierwszego wejrzenia. Trochę nie podoba mi się ta bateria z przodu, na militaria.pl o tym ani słowem nie wspomnieli, ale nie jest to chyba duży kłopot? Mogę ją dać z przodu, na przykład z prawej strony lufy, żeby nie przeszkadzała kolimatorowi?

Link to post
Share on other sites

Jasne że tak. Karabinek mały i kompletnie orisowany. Więc masz dowolność zawieszenia dodatków. Ale w tym przypadku i paru innych replik renomowanych firm. Zawsze jest problem z umiejscowieniem baterii w tak małej replice. Przy tych rozmiarach repliki to po prostu się nie da inaczej. Znajdziesz tu miejsce na baterią i na kolimator. I wcale nie będzie wyglądała jak choinka Noworoczna. Ważne że będzie Ci się podobała i będzie funkcjonalna. Pomijam tu kwestie typu , że ktoś powie. A za te pieniądze to możesz kupić coś lepszego. Posłużę się tutaj taką głęboką i mądrą myślą jednego z najsłynniejszych światowych kucharzy.

"Jak coś wygląda dobrze, to zjedz to "

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...