Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duży mundur


Recommended Posts

Z racji "tuszy" ciężko mi znaleźć odpowiednie spodnie mundurowe (z "górą" nie ma większego problemu, większość pasuje). Interesowałyby mnie głównie pod kamuflaż Pencott Greenzone, chyba że nie ma takiej opcji to będę próbował pod inne. Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Tak żeby pasowało na 185 wzrostu i koło 128 w pasie, jeansy np używam w44 l32 to mają koło 116 wszerz, aczkolwiek jest to trochę rozciągliwy materiał. Nie wiem czy np xxxl helikona by weszło (też nigdzie nie widziałem dostępnych), bo miałem dotychczas XXL I niestety za małe (wz93 cpu). Spodnie to właśnie największy problem, bo bluza XL nawet starcza. 

Link to post
Share on other sites

https://e-militaria.pl/6085-spodnie-helikon-utp-rip-stop-nyco-pencott-greenzone.html

https://e-militaria.pl/2843-spodnie-leo-kohler-ksk-combat-pants-pencott-greenzone.html

Generalnie gacie te są trochę większe w pasie niż deklarują to w rozmiarówce... musiałbyś je jednak przymierzyć i samemu sprawdzić.

Nie masz jakiegoś sklepu w okolicy? Pencott GZ nie jest niestety zbyt wdzięczny, jeśli chodzi o ciuchy w takich rozmiarach :/

Link to post
Share on other sites

W okolicy właśnie niebardzo, co do camo właśnie pencott GZ albo multicam byłby tym co naprawdę chcę, z większym naciskiem jednak na to pierwsze. Dotychczasowe połączenie wz i woodlanda jakoś działa, aczkolwiek... Chciałbym przejść na coś inszego

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...