Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.toolshop.de


Recommended Posts

Witam!

Wiem, że ten temat wałkowany był przed mixami z forum, ale wtedy nie miałem potrzeby się z nim zapoznać. Chcę zamówić sobie Maxpedition Falcon, na Military.pl obecnie ich nie ma (poza tym delikatnie rzecz ujmując nie przepadam za tym sklepem...), Piter z guns.com.pl już nie zajmuje się wyrobami Maxpedition. Cenowo najlepiej wychodzi

1. Jak wygląda sprawa z terminem dostawy? Jeśli dobrze z moim niemieckim, to rozumiem, że wysyłka jest wliczona w cenę? Sklep jest raczej pewny ale jeśli ktoś ma w tej kwestii coś do powiedzenia to chętnie wysłucham.

2. Jak najlepiej (i najtaniej) załatwić sprawę wysyłki pieniędzy? Czy lepiej przelać je z konta, czy przyjść do banku z "własnymi" Euro, czy moze lepiej na pocztę?

Liczę na odpowiedź

Pozdrawiam

Czaras

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Duużo już rzezcy zamawiałem z toolshopa, także myślę że moge odpowiedzieć. Najbardziej opłaciłoby ci się gdyby ktoś miaeszkający w Niemczech przelał im pieniądze ze swojego banku, a oni paczkę nadadzą na twój adres. Jeśłi nie masz takiej możliwości to musisz przelac z konta w Polskim banku (i liczyć się z prowizją oraz tym że narzuca swój "własny" kurs), najlepeij z własnego konta. Przesyłka jest wliczona w cenę produktu, paczka przychodzi po około 4rech dniach od momentu przelania pieniędzy. Miłe jest to że często dodają coś do paczki, np nalepki, katalogi, a kiedyś dostałem paczke misiów haribo :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...