Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jak w tytule ,chciałbym zapytać co muszę włożyć do repliki:

-http://www.taiwangun.com/sprezynowe-2/apm40a3-spring-sniper-rifle-extreme-power-version-deb-aps-hakkotsu?from=also-viewed&campaign-id=8

żeby uzyskać dobre skupienie ,szczelność oraz trwałość całego układu ,zasięg 80m,80m+

bawię się w asg naście lat ale z tuningiem replik nie za wiele mam do czynienia nie licząc wymiany luf ,komory hop-up ,gumek i kabli .

Dodam że to moja pierwsza prywatna replika karabinu snajperskiego o ile to można tak nazwać ,wcześniej jeżeli chodzi o tego typu karabiny biegałem z pożyczonymi ,najczęściej elki i SVD.

SVD ma 670fps 

L96 ma 640fps 

plus jeszcze jakieś inne repliki tego typu ,modeli jest multum więc nie będę wszystkiego wypisywał ,po prostu polubiłem ten model strzelania .do zakupu tej repliki przekonał mnie fakt że już po wyciągnięciu repliki z pudełka ma ona 550 chińskich fps ,oraz niska cena ,pomyślałem że to może być dobra baza pod tuning i podłapanie trochę tajników dobrego serwisu replik sprężynowych ,na forum nie znalazłem potrzebnych informacji ,więc powstał ten temat ,chciałbym usłyszeć odpowiedź do ludzi którzy naprawdę się na tym znają ,z góry dziękuję za odp. pozdrawiam

Edited by Tobru
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...